تصویر ثابت

نفرات برتر
۹۵ یکشنبه ۱۵ فروردین

سردار آزمون با دو گلی که در بازی آخر برابر عمان به ثمررساند توانست بهترین گلزن ایران در مرحله اول مقدماتی لقب گرفته و به جایگاه چهارمین گلزن برتر آسیا صعود کند.

در شرایطی که مرحله اول مقدماتی جام جهانی در قاره آسیا با برگزاری دیدارهای گروه های هشت گانه به پایان رسید و چهره ۱۲ تیم حاضر در مرحله نهایی مشخص شد محمد الشهلاوی مهاجم تیم ملی عربستان با به ثمررساند ۱۴ گل به تنهایی در صدر جدول بهترین گلزنان قاره کهن ایستاده و فاصله ای ۷ گله با بهترین گلزن ایران پیدا کرد.


بعد از الشهلاوی، احمد خلیل مهاجم تیم ملی امارات حضور دارد که با ۱۱ گل زده در تعقیب رقیب عربستانی خود است. بهترین گلزنان قاره کهن در مرحله اول مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به شرح زیر هستند، جایی که زوج خط حمله ایران با به ثمررساندن ۱۲ گل در مجموع بازی های ایران جایگاه های چهارم و ششم را به صورت مشترک با سایر گلزنان کشورهای دیگر به دست آورده و امیدوار به درخشش بیشتر در مرحله نهایی رقابت ها که از شهریور ماه امسال پیگیری می شود هستند.

۱۴ گل

احمد الشهلاوی (عربستان سعودی)

۱۱ گل

احمد خلیل (امارات)

۸ گل

یانگ ژو (چین) تیم کاهیل (استرالیا)

۷ گل

سردار آزمون (ایران) عمر خریبین (سوریه)

۶ گل

یو دابائو(چین) حمزه الدوردور(امارات) سون هیون مین (کره جنوبی) منوچهر جلیل اف (تاجیکستان) کیسوکه هوندا (ژاپن)

۵ گل

مهدی طارمی (ایران) حسن عبدل الفتاح(اردن) حسن الهیدوس (قطر) علی مبخوت (امارات)شینجی کاگاوا(ژاپن)علی اشفاق (مالدیو)تاثیر الجاسم (عربستان)سردار رشید اف(ازبکستان)به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.5 + 2 ؟