تصویر ثابت

نفرات برتر
۹۵ جمعه ۱۳ فروردین

شاید حرف از جدایی کی روش چندان هم دروغ نباشد اما کی روش در مدت ۶۱ بازی حضورش در ایران نشان داده است که برابر ۱۱ حریف مرحله تازه مقدماتی جام جهانی نمی بازد.


به گزارش “ورزش سه”، کی‌روش در مدت حضورش برابر آسیایی ها تنها برابر ازبکستان،عمان ولبنان باخته که از بین این ۳ تیم تنها تیم ازبکستان بین تیم های مورد اشاره حاضر بوده است.اما از بین ۱۱ تیم مورد اشاره در مدت حضور کی روش ایران برابر سوریه،استرالیا وچین بازی نکرده است،برابر ۹ حریف دیگر اما ۱۸ بازی کرده صاحب ۱۰ برد،۷ مساوی ،یک باخت،۲۱ گل زده و۱۰ گل خورده شده است.

بهترین حریف ایران:

کره جنوبی آسان ترین حریف ما بوده که در ۳ بازی برابر ایران ۳ بار باخته است والبته هر ۳ بازی را هم ۱-۰ باخته است.البته تایلند هم ۲ بار برابر ما بازی کرده وهر ۲ بازی را باخته است،آنها یک بار ۳-۰ ویک بار ۲-۱ به ما باخته اند،امارات دیگر حریفی است که در تنها یک بازی صاحب یک باخت ۱-۰ برابر ما شده است.

رکورددار:

قطر برابر کی‌روش ۵ بار بازی کرده وصاحب ۲ برد۱-۰ و۳ مساوی شده است،مساوی های ایران وقطر در دوران کی‌روش با ۳ نتیجه ۱-۱،سپس ۲-۲ ودست آخر ۱-۱ بوده است.


تنها برنده:

تنها برنده برابر ما ازبکستان بوده که یک بار ما را ۱-۰ برده است،یک باخت ویک مساوی هم در کارنامه این تیم برابر ما ثبت شده است.

حریف تلخ:

عراق یک مساوی ۳-۳ ویک باخت ۱-۰ برابر ما داشته اما مساوی ۳-۳ در ضربات پنالتی منجر به حذف ما شده است آن هم از جام ملتها که در آن بسیار پر امید بوده ایم.

مساوی ها:

برابر ژاپن وعربستان قدرتمند هم در تک بازیهای دوستانه مساوی داشته ایم،یک مساوی ۱-۱ با ژاپن ویک مساوی بدون گل برابر تیم فوتبال عربستان!

وضعیت احتمالی آسیایی‌ها در رنکینگ ۱۹ فروردین

۱- ایران ۶۷۲
۲- استرالیا ۶۰۱
۳- کره جنوبی ۵۷۹
۴- ژاپن ۵۷۷
۵- عربستان ۵۵۹
۶- ازبکستان ۵۴۹
۷- امارات ۵۲۱
۸- چین ۴۲۳
۹- اردن۴۱۸
۱۰- قطر ۴۱۶
۱۱- عمان ۳۴۶
۱۲- قرقیزستان ۳۴۰
۱۳- عراق ۳۳۳
۱۴- سوریه ۳۱۶
۱۵- کره شمالی ۳۱۴
۱۶- تایلند ۲۹۷

سیدبندی آسیایی‌ها در مرحله نهایی مقدماتی جام‌جهانی

سید یک

ایران و استرالیا

سید دو

کره جنوبی و ژاپن

سید سه

عربستان و ازبکستان

سید چهار

امارات و چین

سید پنج

قطر و عراق

سید شش

سوریه و تایلندبه کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.7 - 9 ؟