تصویر ثابت

نفرات برتر
۹۵ چهارشنبه ۱۱ فروردین

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی سازمان تعزیرات حکومتی، امید شهرآبادی افزود: به نظر می رسد ما در بهداشت رستوران های حومه تهران شاهد مرگ خاموش هستیم چرا که این وضعیت به شدت سلامت مردم را تحت تاثیر قرار می دهد و جرائم فعلی که قانون برای متخلفان قرار داده است ، کافی نیست و رستوران داران متخلف با هدف سودهای سرشار سلامت مردم را نیز زیر پا می گذارند.
وی با اشاره به تعطیلی رستوران ها در منطقه کن در پی گشت مشترک تعزیرات حکومتی تهران ، اظهار کرد: رستوران های منطقه اگر تخلف نداشتند به طور قطع تعطیل نمی شدند اما متخلفان بالاخره به دام قانون می افتند.
رئیس گشت مشترک تعزیرات حکومتی تهران افزود: متاسفانه با وضع اسفباری مواجه ایم و با اینکه در رسانه ها از جمله رسانه ملی بارها به این موضوع هشدار داده ایم، همچنان این وضع ادامه دارد.
شهرآبادی با بیان اینکه در زمینه جرائم تخلفات بهداشتی که سلامت مردم را هدف قرار داده است، خلاء قانونی داریم، اضافه کرد: تجربه بازرسی ها و جرائم رستوران های متخلف نشان داده است که این جرائم بازدارنده نیست و قانون باید در این باره تجدید نظر شود.
وی خاطرنشان کرد: اگر بخواهیم این وضع را سامان بدهیم ، مردم ، بزرگ ترین ارگانی به شمار می آیند که می توانند به ما کمک کند.
این مقام مسئول در گشت مشترک تعزیرات حکومتی تهران
از مردم خواست متخلفان را تحریم و از مراجعه به آنها خودداری کنند.
بنا به این گزارش، گشت تعزیرات حکومتی با همراهی کارشناسان بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی و بازرسان اتاق اصناف ، وضعیت رستوران های کن را رسیدگی کرد.به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.4 + 1 ؟