تصویر ثابت

نفرات برتر
۹۵ دوشنبه ۰۹ فروردین

به گزارش “ورزش سه“، با توجه به عملکرد ضعیف تیم‌های برخی از گروه‌ها، تیم‌های ایران،ازبکستان، کره شمالی، عربستان، امارات، قطر، کره جنوبی، تایلند، ژاپن، سوریه، استرالیاو اردن تیم‌هایی هستند که به دور بعدی رقابت‌ها خواهند رفت.

اما با توجه به وضعیت موجود، تیم‌هایی که به مرحله دوم صعود نمی‌کنند،تیم‌هایی مثل کویت، عراق و چین خواهند بود، این ۳ تیم سابقه صعود به جام جهانی را در ادوار مختلفداشته‌اند، ضمن این که تیم‌هایی چون عمان و بحرین هم که قبلاً  به پلی‌آف آسیا در جام جهانی رفته‌اند هم در دور بعدی حاضر نیستند.

اما از ۱۲ تیم مورد اشاره ما، کره جنوبی و ژاپن در یک خط قرار دارند و تیم های ایران و استرالیا هم در یک وزن و احتمالا در یک گلدان قرار خواهند گرفت، امارات و قطر در یک خط،عربستان و ازبکستان در خطی دیگر قرار خواهند گرفت، تایلند و کره شمالی هم تیم‌های یکگلدانند و دست آخر تیم‌های سوریه و اردن در یک مسیر قرار دارند، به عبارتی می‌توان پیشبینی کرد که ایران در گروهی با تیم‌هایی چون کره جنوبی، ازبکستان، قطر، سوریه و تایلندقرار خواهد گرفت! می‌توان تیم‌های ژاپن، عربستان، امارات، اردن و کره شمالی را هم بالفرضحریفان دانست!

مسیر صعود به جام جهانی با احوالی که بر شمردیم برای ایران چندان طولانی و سختنیست اما برای رسیدن به جام جهانی در مرحله بعدی باید ۱۰ بازی دیگر برگزار کنیم.به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.1 - 2 ؟