تصویر ثابت

نفرات برتر
۹۵ یکشنبه ۰۸ فروردین

تیم فوتبال آکادمی کیا با انجام ده بازی و کسب هفده امتیاز به مقام سوم ازمیرکاپ ٢٠١۶ رسید و فردین بحری از این تیم نیز بهترین بازیکن مسابقات شد.


به گزارش “ورزش سه”، روز سوم و آخر تورنمنت ازمیرکاپ ٢٠١۶ که با حضور یازده تیم از هفت کشور، در ترکیه برگزار شد با قهرمانی تیمی از کشور میزبان پایان یافت.

تیم استرالیایی دوم شد و آکادمی مهدی مهدوی کیا با یک تساوی و دو شکست در روز آخر به مقام سوم قناعت کرد.

در پایان این تورنمنت مراسمی با حضور تیم‌های  شرکت کننده برگزار شد که جام بهترین بازیکن نیز به فردین بحری کاپیتان کیا رسید. این سومین تورنمنت بین الملی است که یک بازیکن از کیا بهترین بازیکن مسابقات می‌شود. پیش از این یادگار رستمی در کوردیال کاپ اتریش و میثم رضایی در نروژ کاپ موفق به کسب عنوان بهترین بازیکن شده بودند.


از نکات جالب مراسم اختتامیه این بود که همه تیم‌های شرکت کننده با تشویق تیم کیا، یکصدا نام ایران را فریاد می‌زدند که دلیل آن به بازی‌های خوب کیا و حضور تماشاگران ایرانی و تشویق‌های آنان در طول برگزاری این تورنمنت بود.

حسن بیک که یه خیر ترکیه‌ای و بانی برگزاری این مسابقات است نیز در این مراسم میکروفون را از مجری گرفت و با گفتن “ماشاالله ماشاالله ” (فریاد تماشاگران ایرانی در طول این مسابقات) ایران را تشویق کرد و از مهدی مهدوی کیا خواست تا سال بعد نیز در این تورنمنتی که سطح فنی بالایی نیز دارد حضور یابند.به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.5 - 8 ؟