تصویر ثابت

نفرات برتر
۹۵ جمعه ۰۶ فروردین

تیم های ملی فوتبال ایتالیا و اسپانیا در یک بازی تدارکاتی پنجشنبه شب به نتیجه تساوی دست یافتند.

به گزارش وبسایت نود، تیم های فوتبال ایتالیا و اسپانیا از ساعت ۰۰:۱۵ بامداد به وقت تهران به میزبانی لاجوردی پوشان تکرار بازی فینال یورو ۲۰۱۲ را برگزار کردند که در پایان با تساوی یک بر یک به کار خود پایان دادند.

در این بازی ابتدا لورنزو اینسینیه با گل دقیقه ۶۷ خود میزبان را پیش انداخت و آدوریز خیلی زود سه دقیقه بعد کار را برای شاگردان دل بوسکه به تساوی کشاند.

از نکات قابل توجه این بازی نیمکت نشینی کاسیاس و غیبت اینیستا در ترکیب اسپانیا و همچنین توقف بازی در دقیقه ۱۴ نیمه اول به احترام درگذشت یوهان کرویف اسطوره فوتبال هلند بود. چهره اشکبار بازیکنان و هواداران در این دقیقه به احترام اسطوره هلندی تاثربرانگیز بود.

ایتالیا در این بازی کاملا برتر از اسپانیا ظاهر شد و مدافع عنوان قهرمانی یورو با کمک درخشش دروازه بانش به تساوی رسید. در این مسابقه ایتالیا ۱۱ شوت به سمت دروازه در برابر تنها سه ضربه اسپانیایی ها داشت که ۷ تای آنها در چارچوب بود در حالی که تنها ۲ شوت اسپانیایی ها در چارچوب دروازه بوفون قرار داشت.

در دیگر مسابقات مهم پنجشنبه شب و جمعه بامداد، استونی برابر نروژ به تساوی بدون گل رسید. یونان با نتیجه دو بر یک از سد مونته نگرو گذشت و ترکیه موفق شد با همین نتیجه سوئد را در زمین خود شکست دهد.

جمهوری چک یک بر صفر از اسکاتلند شکست خورد، اوکراین با همین نتیجه قبرس را شکست داد و دانمارک دو بر یک ایسلند را از پیش رو برداشت. تیم های بریتانیایی ولز و ایرلند شمالی در یکی دیگر از بازی ها به تساوی یک بر یک رضایت دادند.

تمامی مسابقات دوستانه اروپایی با یک دقیقه سکوت پیش از سوت آغاز بازی به دلیل درگذشت یوهان کرویف آغاز شد.

جمعه شب نیز مسابقات دوستانه دیگری برگزار می شود که در مهم ترین آنها هلند میزبان فرانسه خواهد بود، ارمنستان و بلاروس به مصاف هم خواهند رفت و لوکزامبورگ برابر بلاروس صف آرایی خواهد کرد.به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.8 + 1 ؟