تصویر ثابت

نفرات برتر
۹۴ شنبه ۲۹ اسفند

رئیس باشگاه الهلال عربستان هنوز موضع باشگاه تراکتورسازی مشخص نشده اعلام کرد که میزبان بازی آنها ورزشگاه الغرافه قطر است!

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، رای نهایی AFC درباره اختلافات فوتبالی ایران و عربستان روز چهارشنبه(۲۶ اسفند) صادر شد که به نفع سعودی‌ها بود و قرار شد بازی ها در کشور ثالث برگزار شود. AFC تا تاریخ ۲۵ مارس(۶ فروردین) به دو کشور مهلت داد تا کشور میزبان را انتخاب کنند.

فدراسیون فوتبال کشورمان و باشگاه ها هنوز تصمیمی نگرفتند و در حال گمانه زنی هستند در این فضا سعودی ها ادعاهای عجیبی می کنند. ابتدا روز گذشته باشگاه النصر عربستان به باشگاه ذوب آهن نامه زد و اظهار داشته که هر چه زودتر کشور بی طرف را مشخص کنید!

امروز رئیس باشگاه الهلال عربستان برای خود ورزشگاه الغرافه قطر را برای میزبانی بازی ها مقابل تراکتورسازی انتخاب کرده است و رسانه های عربستان نیز به آن دامن زده و این ورزشگاه را مکان قطعی برگزاری بازی اعلام کردند!

روزنامه الجماهیر عربستان امروز در اداعایی عجیب نوشت: رئیس باشگاه الهلال عربستان ورزشگاه الغرافه قطر را برای میزبانی بازی های خود با تیم تراکتورسازی تبریز را انتخاب کرده است و بازی ها آنجا برگزار می شود.به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.7 + 2 ؟