تصویر ثابت

نفرات برتر
۹۴ چهارشنبه ۲۶ اسفند

در یک اقدام نادر در فینال سوپرلیگ فوتبال نوجوانان استان اصفهان با تصمیم عجیب هیئت فوتبال اصفهان دیدار فینال لغو و دو تیم فینالیست قهرمان اعلام شدند.


به گزارش “ورزش سه” و به نقل از تسنیم، در حالی که قرار بود دیدار نهایی سوپرلیگ فوتبال نوجوانان استان اصفهان از ساعت ۱۴:۳۰ امروز بین دو تیم گیتی‌پسند و سپاهان در ورزشگاه تختی برگزار شود، به دلیل بارندگی و با تصمیم عجیب هیئت فوتبال استان اصفهان این دیدار لغو و هردو تیم به عنوان قهرمان مسابقات معرفی شدند.

بهرامی مسئول برگزاری مسابقات در پاسخ به سؤال تسنیم این خبر را ﺗﺄیید کرد و اظهار داشت: با ابلاغ ابرقوئی‌نژاد رئیس هیئت فوتبال استان اصفهان این تصمیم اتخاذ شد و اعلام شده که اگر قرار باشد اعزامی هم برای مسابقات انجام شود هردو تیم به عنوان قهرمان سوپرلیگ اصفهان اعزام می‌شوند.

این اتفاق نادر در حالی به وقوع پیوست که بارش باران از دقایقی پیش در ورزشگاه متوقف شده و دو تیم هم برای برگزاری مسابقه حاضر شده و آمادگی کامل دارند و یا حتی می‌شد برگزاری این بازی را به زمان دیگری هم مؤکول کرد.

به هرحال اخذ این تصمیم عجیب از سوی فردی که این روزها خود را به عنوان یکی از نامزدهای ریاست فدراسیون فوتبال مطرح کرده، بسیار جای تعجب دارد.

اما در پی انتشار این خبر عجیب، امروز این تصمیم تغییر کرد و علی‌اکبر ابرقویی‌نژاد رئیس هیئت فوتبال استان اصفهان درباره علت اخذ این تصمیم اظهار داشت: روز گذشته شرایط برگزاری مسابقه به دلیل بارندگی مهیا نبود و فینالیست‌ها هم از تیم‌های شایسته این مسابقات بودند و ما اعلام کردیم که به دلیل مهیا نبودن شرایط دو تیم به عنوان قهرمان معرفی شوند.

وی بیان کرد: به هرحال این تیم‌ها شامل بازیکنان نوجوان هستند و در تعطیلات باید این نوجوانان در اختیار خانواده‌ها قرار بگیرند اما اگر دو تیم تا قبل از تعطیلات شرایط حضور در مسابقه را داشته باشند، اشکالی ندارد که فینال برگزار شود و این کار انجام می‌گیرد.

از طرفی مصطفی بهرامی مسئول واحد مسابقات هیئت فوتبال در اصفهان هم بیان کرد: روز گذشته به دلیل بارش باران این دیدار لغو شد و به دلیل اینکه یکی از مسابقات نمایندگان اصفهان در لیگ دسته سه امروز در این ورزشگاه برگزار می‌شود، امروز امکان برگزاری فینال نبود.

وی افزود: دیروز به دلیل مهیا نبودن شرایط تصمیم گرفته شد که دو تیم قهرمان اعلام شوند اما امروز در مشورت با آقای ابرقویی‌نژاد تصمیم بر آن شد که فینال برگزار شود و ما حتی بعد از تعطیلات نوروز هم که باشد این دیدار را برگزار می‌کنیم.

این خبر در حالی امروز اعلام شد که دیروز هم مسئولان و سرمربیان دو تیم فینالیست پیشنهاد داده بودند بازی حتی‌الامکان در زمان دیگری برگزار شود اما این پیشنهاد از سوی هیئت فوتبال رد شده بود و دو تیم به عنوان قهرمان معرفی شده بودند.به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.4 - 6 ؟