تصویر ثابت

نفرات برتر
۹۴ دوشنبه ۲۴ اسفند
55-384.jpg

با اجرای طرح سراسری «استقبال از بهار»، پنج فرهنگسرا، هشت موزه و ۳۱ کتابخانه در تعطیلات نوروزی آماده ارائه خدمات به شهروندان هستند.

به گزارش ایسنا، بنا بر اعلام، ویژه‌برنامه‌های نوروزی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با عنوان «استقبال از بهار» از بیست و پنجم اسفند ۹۴ تا پانزدهم فروردین ۹۵ در سطوح مختلف مناطق ۲۲ گانه شهرداری تهران، فرهنگسرا‌ها و سایر مراکز تابعه سازمان و بوستان‌ها با اولویت موضوعی تقویت رسوم و آداب فرهنگی اصیل اسلامی – ایرانی و احیای ارزش‌های فرهنگی و خرده‌فرهنگ‌ها برگزار می‌شود.

برنامه‌های فرهنگسراهای ملل، اشراق، رازی، خاوران و بهاران در فضای باز فرهنگسرا و برنامه‌های فرهنگسرای مهر با مشارکت معاونت اجتماعی و فرهنگی منطقه ۱۹ در بوستان ولایت برگزار خواهد شد.

علاوه بر این، کتابخانه‌های منتخب سازمان فرهنگی هنری از پنجم تا یازدهم فروردین‌ماه از ساعت ۹ صبح تا ۱۶ برای علاقه‌مندان و اعضا دایر خواهد بود. کتابخانه‌های امیرکبیر و دکتر عظیمی در منطقه ۱، علامه طرشتی در منطقه ۲، علامه امینی و هنر در منطقه ۳، لویزان و شیخ اشراق در منطقه ۴، فردوس، شهدای حصارک و شیخ هادی نجم‌آبادی در منطقه ۵، سرو و شفق و جهان‌آرا در منطقه ۶، اندیشه در منطقه ۷، گلستان، دکتر شهیدی و سلام در منطقه ۸، شهید کاشانی در منطقه ۹، عطار نیشابوری در منطقه ۱۰، رازی در منطقه ۱۱، آیت‌الله طالقانی در منطقه ۱۲، امام خمینی (ره) در منطقه ۱۳، ابن سینا در منطقه ۱۴، خاوران، پامچال و شهیدان جعفری‌نژاد در منطقه ۱۵، شهید فهمیده در منطقه ۱۶، بهاران در منطقه ۱۷، استاد حکیمی و ۱۵ خرداد در منطقه ۱۸، کتابخانه مهر در منطقه ۱۹، کتابخانه شیخ صدوق در منطقه ۲۰، کتابخانه حزین لاهیجی در منطقه ۲۱، کتابخانه شهر در منطقه ۲۲ و کتابخانه آفتاب در فرهنگسرای انقلاب اسلامی کتابخانه‌های منتخب شهر تهران برای فعالیت در نوروز هستند.

نگارخانه‌ها و موزه‌های سازمان فرهنگی هنری پذیرای گردشگران نوروزی

همچنین تمام نگارخانه‌های مستقر در مراکز فرهنگی هنری شهر تهران به‌علاوه موزه‌های شهید مطهری، شهید چمران، شهید بهشتی، امام علی (ع)، نگارخانه لاله و موزه عکسخانه شهر به صورت رایگان و باغ‌موزه هنر ایرانی و موزه انتظامی به صورت نیم‌بها از سوم فروردین خدمات ارائه می‌کنند.

بر اساس این خبر، در جشن میلاد حضرت زهرا (س) و روز مادر، میلاد امام خمینی (ره) و روز گرامیداشت جمهوری اسلامی در روزهای ۱۱ و ۱۲ فروردین‌ماه، میدان امام حسین (ع)، میدان ولی‌عصر (عج)، میدان‌های نبوت، صنعت، صادقیه و تجریش، حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) و محوطه باز فرهنگسرای امام (ره) با برگزاری برنامه‌های جشن و ایستگاه‌های فرهنگی هنری میزبان علاقه‌مندان خواهند بود.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این برنامه‌ها می‌توانند به رسانه خبری سازمان فرهنگی هنری fhnews. ir مراجعه کنند یا با شماره تلفن ۱۸۳۷ تماس بگیرند.

انتهای پیامبه کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.9 - 10 ؟