تصویر ثابت

نفرات برتر
۹۴ یکشنبه ۲۳ اسفند

روبرتو مارتینز، سرمربی اسپانیایی تیم اورتون پیروزی برابر چلسی را معرفی کامل تیمش به فرهاد مشیری دانست.


به گزارش”ورزش سه”، تیم اورتون در شب اولین حضور فرهاد مشیری، مالک جدید ایرانی توانست تیم چلسی را در مرحله یک هشتم نهایی جام اتحادیه باشگاه های انگلیس با دو گل شکست دهد.

مارتینز پس از این پیروزی و صعود به مرحله نیمه نهایی شاگردانش را به خاطر معرفی کاملی از تیم اورتون در اولین حضور فرهاد مشیری ستایش کرد.

رومرو لوکاکو دو گل وارد دروازه تیم سابقش کرد تا اورتون در اولین حضور فرهاد مشیری در گودیسون پارک پس از خرید سهام ۴۹/۹ درصدی برابر چلسی به پیروزی ارزشمندی دست یابد.

مارتینز در این باره اظهار داشت: روز پر افتخاری برای همه اعضای باشگاه اورتون به خصوص فرهاد مشیری جهت پیاده کردن برنامه های آینده اش بود.

وی افزود: دو تیم اورتون و چلسی چشم در چشم بازی کردند و شاهد یک بازی خوب بودیم. تیم اورتون بسیار منسجم بود و به خوبی از گل ها محافظت کردیم. بازیکنان اورتون با شکست چلسی باعث شدند تا فرهاد مشیری ورود فوق العاده ای به باشگاه داشته باشد.

فرها مشیری، مالک ایرانی باشگاه اورتون شب گذشته برای اولین بار با استقبال مقامات این باشگاه و هواداران وارد گودیسون پارک شد تا از نزدیک شاهد دیدار با چلسی باشد.به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.6 - 10 ؟