تصویر ثابت

نفرات برتر
آخرين بروزرساني :۱۳ اردیبهشت ۹۵ ساعت ۱۲:۵۵
۹۴ شنبه ۲۲ اسفند

 

۹۹۳

کسانی که تاکنون در وب‌سایت اهل قلم ثبت‌ نام نکرده‌اند می‌توانند برای دریافت بن‌کارت‌های الکترونیکی ویژه نمایشگاه کتاب تا بیستم فرودین‌ماه ۹۵ به سایت اهل قلم مراجعه و ثبت نام کنند.

به گزارش ایسنا، بنا بر اعلام، در راستای سیاست‌های کلی وزارت ارشاد مبنی بر حمایت از پدیدآورندگان آثار فرهنگی کشور برای هدفمند کردن طرح توزیع کارت الکترونیکی خرید کتاب بین افراد واجد شرایط، نحوه پرداخت بن الکترونیک پدیدآورندگان آثار فرهنگی و هنری به شرح زیر است:

بند۱٫ آن دسته از پدیدآورندگانی که در ۵ سال اخیر در حوزه کتاب بزرگسال ۲ عنوان کتاب به چاپ رسانده‌اند کارت بن الکترونیک آن‌ها شارژ خواهد شد.

تبصره۱: پدیدآورندگان کلیه کتاب‌های درسی، کمک درسی، آموزشی و کمک آموزشی مقاطع مختلف تحصیلی، راهنمای درسی، مجموعه تست یا آزمون از مقطع دبستان تا دکتری مشمول این طرح نخواهند شد.

بند ۲٫ آن دسته از پدیدآورندگانی که در ۵ سال اخیر در حوزه کتاب کودک و نوجوان ۳ عنوان کتاب به چاپ رسانده‌اند کارت بن الکترونیک آن‌ها شارژ خواهد شد.

تبصره۲: آن دسته از پدیدآورندگانی که در گذشته کارت بن الکترونیک از خانه کتاب دریافت کرده‌اند مبالغ به همان کارت واریز خواهد شد در غیر این صورت پدیدآورندگانی که کارت بن الکترونیک نداشته‌اند برای آن‌ها کارت صادر خواهد شد.

بند۴: آن دسته از پدیدآورندگانی که کارت عضویت در انجمن نویسندگان کودک و نوجوان و انجمن اهل قلم ایران را دارند کارت بن الکترونیک آن‌ها شارژ خواهد شد.

تبصره۳٫ آن دسته از پدیدآورندگان که کارت عضویت این دو انجمن را دارند در صورتی که لیست آن‌ها با شرایط پرداخت بن الکترونیک مغایرت داشته باشد مشمول این طرح نخواهند شد.

در این راستا تمامی پدید‌آورندگان‌ اعم از مولفان، مترجمان و مصححان در صورت دارا بودن شرایط مذکور می‌توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی http://www.ahleghalam.ir برای دریافت تسهیلات اهل قلم در این سایت ثبت‌نام کنند.

بیست‌ونهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از ۱۵ تا ۲۵ اردیبهشت ماه ۱۳۹۵ در شهر آفتاب برگزار می‌شود.

انتهای پیامبه کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.3 + 1 ؟