تصویر ثابت

نفرات برتر
۹۴ شنبه ۲۲ اسفند

هافبک تراکتورسازان که خود پس از درخشش در بازی های آسیایی این تیم، روز های خوبی را سپری می کند شرایط تراکتورسازی را در لیگ برتر و آسیا، فوق العاده توصیف می کند.


به گزارش “ورزش سه”، ضمن رسیدن به روزهای پایانی سال ۹۴، بختیار رحمانی این سال را بسیار پر فراز و نشیب می خواند و توضیحاتی را در رابطه با شرایط خود و تیمش می دهد.

تراکتور فوق العاده است

خدا را شاکرم زیرا در جام باشگاه ها و لیگ شرایطمان فوق العاده است و نتایج خوبی کسب کرده ایم بازی های سنگینی را پشت سر گذاشتیم، ابتدا دو بار با الجزیره در امارات بازی کردیم و بعد به مصاف تیم های پرسپولیس و فولاد رفتیم، بازی های سنگینی بود اما با تمام خستگی که داشتیم تمرکز کردیم و تمام تلاشمان را انجام دادیم تا بهترین نتیجه را به دست بیاوریم که همین اتفاق هم افتاد، به هرحال هدف ما این است تراکتور را به جایگاه اصلی اش برسانیم.

همیشه ممنون فولادی ها هستم

بازی با فولاد برای من، سروش و کلانتری و … که قبلا آنجا بودیم به نوعی ویژه بود، باید گفت که از ابتدا این مجموعه فولاد بود که به ما کمک کرد و به همین دلیل همیشه قدردان و ممنون آن ها هستیم، اکنون شرایط و تیم ما فرق کرده و ما بازیکنان تراکتورسازی هستیم.

از ورزشگاه خالی متنفرم

راجع به دیدار با فولاد باید بگویم که بازی خوبی بود، یک نکته منفی داشت و آن هم غیبت هواداران بود، من واقعا از ورزشگاه خالی متنفر هستم و این بازی هم گویا بازی رسمی نبود و دوستانه بود. با تمام خستگی که وجود داشت و اینکه فرصت ریکاوری نداشتیم  بازی خوبی انجام دادیم هرچند دو پنالتی خیلی بچگانه دادیم اما از این جور اتفاقات در فوتبال پیش می آید، هرچه که بود توانستیم بازی را ببریم امیدوارم از این به بعد هم امیدواریم با کمک هوادارانمان بتوانیم بهترین نتایج را بگیریم. امیدوارم فولادی ها هم در ادامه موفق باشند و مطمئنا نیز همینطور خواهد شد زیرا فولاد مربی و بازیکنان خوبی دارد.

داوری خوب بود

دقیقا نمی دانم اعتراض فولادی ها به داوری بر سر چه بود، فکر می کنم آنها بخاطر وقت اضافه معترض بودند، در کل عملکرد داوری خوب بود، هم برای ما پنالتی گرفت و هم برای آن ها، در رابطه با پنالتی ها ظر آنچنانی ندارم  و بهتر است کارشناسان نظر بدهند.

بازی های ما ۶ امتیازی است

ما چند بازی سخت با تیم های استقلال، سایپا، ذوب آهن و … داریم که باید هرطور شده امتیاز بگیریم از آنجایی که آن ها حریف مستقیم ما برای حضور در بین مدعیان محسوب می شوند می توان گفت این بازی ها ۶ امتیازی است  درباره اینکه قهرمان لیگ امسال چه تیمی است نیز از الان نمی توانم حرفی بزنم چون خیلی زود است.

به کمک بچه ها مزد زحماتم را گرفتم

من فکر می کنم موضوعی که به ما بیشترین انگیزه را داد تا بتوانیم در لیگ فهرمانان آسیا نتیجه بگیریم این بود که تراکتور تا الان موفق نشده بود از گروهش صعود کند، امسال با کمک کادر فنی و کل تیم توانستیم در بازی های انجام شده، نتایج خوبی بگیریم. از طرف دیگر در لیگ شرایط خیلی سخت تر است  زیرا تیم ها یا برای نیافتادن و یا برای قهرمان شدن می جنگند، این در حالی است که در بازی های آسیایی شرایط به نوعی دیگر است، تیم ها قوی هستند و هرچه که دارند در زمین می گذارند  خوشبختانه با توانایی که بچه های ما دارند توانستیم نتایج خوبی بگیریم انشاالله تراکتور بتواند سهمیه کسب کند  من هم اگر موفق شدم تا الان سه گل در آسیا بزنم مزد زحماتم را گرفته ام و قطعا این موضوع با کمک همه بازیکنان تیم بوده است.

دیدار با پاختاکور، سخت ترین بازی گروه

روز چهارشنبه بازی سختی در ازبکستان داریم بازی با پاختاکور از سخت ترین بازی های گروه است ما هم جلوتر به ازبکستان می رویم تا با شرایط آنجا بیشتر آشنا شویم امیدوارم دست پر برگردیم برای پیروزی تمام تلاشمان را می کنیم.

برخورد تبریزی ها با من خوب بود

زمانی یکسری مشکلات برای من در تراکتور پیش آمد اما باز هم مردم لطف داشتند  و هرجا که در تبریز من را می دیدند برخوردشان گرم بود، مردمان این شهر واقعا خوب هستند.

خدا همیشه هوای بنده هایش را دارد

جدا از آن حرف ها که پیش آمد باید بگویم خدا همیشه هوای بنده هایش را دارد، بدون هیچ دلیلی یکسری بلاها سرم آمد، هر آدمی دوست دارد در زندگی اش اطرافیان با او برخورد خوبی بکنند، البته شاید خودم اشتباهاتی کرده باشم و کارم یکسری اشکالات داشته اما خدا را شکر الان جو خوب شده است تا قبل از حواشی که امسال در مقطعی پیش آمد در زندگی ام هیچ حاشیه ای نداشتم من امسال چند بازی کردم و یک کارت زرد هم نگرفتم واقعا در بیرون از زمین نیز همینطور است و آرام هستم ولی در مقطعی خیلی به من فشار آمد و یکسری اتفاقات افتاد.

۹۴ برایم خوب بود

رحمانی که در مصاحبه ای سال ٩٣ را بدترین سال زندگی اش نامیده بود در پاسخ به این سوال که سال ٩۴ برایش چطور گذشت می گوید: چون امسال بعد از یک مصدومیت طولانی مدت  برگشتم برایم سال خوبی بود گرچه فراز و نشیب داشت  اما الان شرایطم خوب است و بابتش از خیلی ها ممنونم از جمله دکتر کیهانی، آفتابی، فتحی، صادقی، پزشکان تیم ملی و فولاد که برای من بسیار زحمت کشیدند، شرایط خیلی سختی داشتم و رفته رفته همه چیز بهتر شد، واقعا هوایم را داشتند و از آن ها تشکر می کنم.

از امیرخان ممنونم

در پایان هم می خواهم از امیر خان تشکر کنم، در روزهای که گذشت او از لحاظ روحی و روانی خیلی کمکم کرد تا بتوانم به شرایط ایده آل خودم برگردم، واقعا از ایشان ممنون هستم.به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.8 - 9 ؟