تصویر ثابت

نفرات برتر
آخرين بروزرساني :۲۴ اسفند ۹۴ ساعت ۰۷:۰۹
۹۴ شنبه ۲۲ اسفند

«سیدحمیدرضا طباطبایی» در گفت‌وگو با خبرنگار گروه حقوقیو قضایی خبرگزاری میزان، با اشاره به ادعاهای احمدشهید مبنی بر نقض حقوق بشر از سوی ایران اظهار کرد: با توجه به اینکه قوانین داخلی کشورها، اعمال حاکمیت و اجرای دموکراسی در مقوله حفظ حقوق ملت به حساب آورده می‌شود بنابراین در هیچ کجای دنیا کشورها را برای اجرای قانون متهم به نقض حقوق بشر نمی‌کنند.

وی ادامه داد: جای تعجب است که احمد شهید جمهوری اسلامی ایران را به دلیل اجرایی کردن مجازات‌های جرائم قانونی مواد مخدر که مصوب مجلس شورای اسلامی است  محکوم می‌‌کند و چنین اظهارنظرهایی علیه کشورمان مطرح می‌کند.

طباطبایی افزود: کاملا بدیهی است که نظم داخلی هرکشور و اجرای قوانین به مردم و دولت آن کشور ارتباط دارد و اظهارنظر بیگانگان در این مسائل غیرعادی بوده و هیچگونه وجاهت قانونی ندارد.

وی گفت: آبشخور ادعاهای احمد شهید از همان سالهای گذشته از سوی دشمنان انقلاب اسلامی سازماندهی و ساماندهی شده و برای اولین بار نیست که وی به تکرار ادعاهای بی اساس خود درباره نقض حقوق بشر در ایران می‎پردازد.

عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس در پایان خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی ایران در مسیر ترانزیت مواد مخدر قرار دارد  و شهدای زیادی را در این راه تقدیم کرده تا کشورهای منطقه و حتی کشورهای اروپایی از این بلای خانمان سوز در امان باشند بنابراین جای تعجب است که به جای تقدیر از ایران، آن را متهم به نقض حقوق بشر می‌کنند.به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.8 + 4 ؟