تصویر ثابت

نفرات برتر
۹۴ جمعه ۲۱ اسفند

تماشاگران استقلال در این فصل از شکل بازی تیمشان هرگز رضایت ندارند.


به گزارش “ورزش سه”، هر چند صدرنشینی استقلال در پایان هفته بیست‌وسوم لیگ‌برتر رضایت نسبی تماشاگران این تیم را به همراه داشته اما آنها هرگز از شکل بازی تیمشان رضایت ندارند و شاید به همین دلیل هم باشد که با وجود حضور در رده اول جدول تماشاگران حاضر نیستند برای تماشای بازی‌های این تیم به استادیوم بیایند.

اوج نارضایتی تماشاگران استقلال نسبت به بازی این تیم به بازی دو هفته گذشته استقلال برابر پدیده و راه‌آهن برمی گردد. جایی که آبی‌ها با دو حریف پایین جدولی بازی داشتند اما از خلق حداقل موقعیت‌های گلزنی هم ناتوان نشان دادند.

جالب است که بدانید اگر استقلال برابر تیم‌های صدرنشین یا قعرنشین بازی می‌کند، سیستم این تیم همچنان ۱ـ۳ـ۲ـ۴ است، یعنی پرویز مظلومی تمام تمرکزش روی کارهای دفاعی است تا تهاجمی. کاملا واضح است که تماشاگرانی که می‌خواهند برای بازی‌های تیم محبوبشان به استادیوم بیایند، جذابیت و بازی تهاجمی بیشترین اهمیت را برای آنها دارد اما استقلال در این امر کاملا ناموفق بوده است.

هر چند پرویز مظلومی موفق شده نسلی از بازیکنان جوان را به تیمش اضافه کند، اما این چیزی نیست که تماشاگران را راضی به پرکردن بازی‌های خانگی استقلال کند. بی‌تردید اگر استقلال در کنار جوانگرایی می‌توانست بازی‌های چشم‌نوازی را به تماشا بگذارد، امروز تماشاگران بیشتری از بازی‌های خانگی استقلال استقبال می‌کردند.به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.6 + 3 ؟