تصویر ثابت

نفرات برتر
آخرين بروزرساني :۲۲ اسفند ۹۴ ساعت ۱۲:۰۶
۹۴ جمعه ۲۱ اسفند

دیدار تیم‌های فوتبال صبای قم و پرسپولیس در شرایطی با برتری شاگردان برانکو به پایان رسید که سرخپوشان تهرانی توانستند با کسب سه امتیاز این دیدار خود را به رده سوم جدول رده بندی برسانند.

به گزارش خبرنگار مهر، دیدار تیم های فوتبال صبای قم و پرسپولیس در هفته بیست و سوم لیگ برتر از ساعت ۱۶ امروز جمعه در ورزشگاه یادگار امام قم آغاز شد که در پایان شاگردان برانکو با نتیجه یک بر صفر حریف خود را شکست دادند. فرشاد احمدزاده (۴۳) برای پرسپولیس گل زد.

در این دیدار که در حضور حدود ۱۰ هزار تماشاگران طرفدار پرسپولیس و صبا برگزار شد، دو تیم نتوانستند در نیمه اول انتظارات را براورده کنند و صاحب موقعیت جدی نشدند. البته وزش شدید باد نیز اجازه کار گروهی به دو تیم را نداد.

با این حال درحالی که نیمه اول با تساوی رو به پایان بود، شاگردان برانکو روی اشتباه مسلم دروازه بان صبا به گل برتری رسیدند. در دقیقه ۴۳ این دیدار سانتر سرخپوشان روی دروازه صبا را حامد لک به سمت دروازه خودش دفع کرد که توپ پس از برخورد به تیر دروازه در شلوغی روی خط با ضربه سر فرشاد احمدزاده وارد دروازه شد.

در نیمه دوم هم بی برنامگی دو تیم برای رسیدن به دروازه یکدیگر ادامه داشت و همین دلیل باعث شد موقعیت های خطرناکی را روی دو دروازه شاهد نباشیم. بازیکنان دو تیم بیشتر از آنکه ارائه گر فوتبال زیبا و تماشاگر پسند باشند خطاهای پرتعدادی را روی یکدیگر انجام دادند.

در دقایق پایانی صبا برای رسیدن به گل تساوی تلاش زیادی از خود نشان داد و صاحب موقعیت های نسبی هم شد اما نتوانست از این موقعیت ها به گل برسد.به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.1 - 2 ؟