تصویر ثابت

نفرات برتر
۹۴ چهارشنبه ۱۹ اسفند

تهران- ایرنا- نخستین آلبوم رسمی گروه «سه نقطه»، با دریافت مجوزهای لازم از دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، تابستان سال آینده در بازار موسیقی منتشر می شود.

به گزارش روز سه شنبهٔ گروه فرهنگی ایرنا از روابط عمومی مؤسسهٔ فرهنگی و هنری نغمهٔ حصار، «سه نقطه» که از جمله گروه های نوپای موسیقی راک است، هم زمان با انتشار تک آهنگ «جایی برای همیشه»، در تدارک انتشار تازه ترین آلبوم موسیقایی خود با همین نام، در سال آینده است.
این آلبوم موسیقی تابستان سال ۹۵ به همت مؤسسهٔ فرهنگی و هنری نغمهٔ حصار در بازار موسیقی منتشر می شود.
این در حالی است که گروه «سه نقطه» هم زمان با انتشار نخستین آلبوم رسمی خود، در شهرهای تهران و شیراز نیز کنسرت هایی را برای علاقه مندان خود برگزار خواهد کرد.
تمامی مراحل مربوط به آهنگسازی و تنظیم آلبوم «جایی برای همیشه» بر عهدهٔ اعضای گروه «سه نقطه» بوده است، ضمن اینکه آرش رستمی (خواننده)، کیان شمس (گیتار الکتریک)، سروش اعتصامی (گیتار الکتریک)، عطا تاسه (گیتار بیس) و آریا ضمیری (درامز) نوازندگان این آلبوم موسیقی را تشکیل می دهند.
گروه موسیقی راک «سه نقطه» در سال ۹۰ با حضور کیان شمس و آرش رستمی پایه گذاری شد و در سال ۹۲ با اضافه شدن هنرمندانی چون سروش اعتصامی، عطا تاسه و آریا ضمیری وارد فاز تازه یی از فعالیت های خود شد.
فراهنگ**۳۰۶۷**۱۰۲۷به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.6 - 9 ؟