تصویر ثابت

نفرات برتر
۹۴ سه شنبه ۱۸ اسفند

تهران- ایرنا- پیمان خازنی، نوازندهٔ تار و آهنگساز، به دعوت سازمان یونسکو، با همکاری گروه «باشا» در کشور هند روی صحنه می رود.

به گزارش روز دوشنبهٔ خبرنگار موسیقی ایرنا، این آهنگساز با اعلام این خبر، افزود: سفارت هند در تهران، این دعوت را به من ابلاغ کرد تا در جشن نوروز اجرایی داشته باشم؛ جشنی که امسال سازمان یونسکو آن را با همکاری دولت هند ترتیب داده و برگزار می کند.
وی گفت: هم اکنون در تهیه و تدارک گروهی متشکل از سازهای ایرانی هستم و همچنین انتخاب و چیدمان شعرهایی را در دست دارم که دربارهٔ نوروز و فرهنگ ایران است.
خازنی که هم اکنون در حال سپری کردن مرحله های پایانی میکس و مسترینگ آلبوم «همهمهٔ کاشی ها» است، گفت: فرهنگ ما یکی از غنی ترین فرهنگ های دنیا است و موسیقی ما تحت تأثیر همین فرهنگ، از جنبه های هنری و عاطفی بالایی برخوردار است. طبیعی است که در چنین شرایطی دیگران نیز ناگزیر به استفاده از موسیقی ما هستند و من امیدوارم با اجرایی دقیق و قوی، بتوانیم نمایندهٔ شایسته ای برای فرهنگ اصیل ایرانی باشیم.
پیمان خازنی، نوازندهٔ تار و آهنگساز، تاکنون اثرهایی مانند «پریچهره» با صدای سینا سرلک، «شوخی» (تکنوازی تار)، «به یاد من باش» با صدای سالار عقیلی و «کجاست خانهٔ باد» (روایت الهام پاوه نژاد از شعرهای فروغ فرخزاد) را آهنگسازی کرده است.به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.1 - 2 ؟