تصویر ثابت

نفرات برتر
۹۴ سه شنبه ۱۸ اسفند

پس از انجام بازی های هفته بیست و دوم تنها دو بازیکن توانستند در صدر جدول ارزشمندترین بازیکنان، وضعیت خود را بهبود ببخشند و با عملکرد خود یک پلیه صعود کنند، سجاد شهباززاده از استقلال و محمدرضا خلعتبری از سپاهان.


به گزارش “ورزش سه”، هفته های اخیر را بدون شک باید از آن دو بازیکن برزیلی حاضر در لیگ برتر دانست، لوسیانو پریرا و لئوناردو پیمنتا که بعد از تعطیلات نیم فصل به تیم های شان پیوستند در مدت کوتاهی که در لیگ پانزدهم مشغول به بازی شدند توانستند علاوه به وسیله عملکردی فوق العاده، خود را در جدول ارزشمندترین بازیکنان وارد کنند و احتمالا تا پایان بازی ها، خود را بالاتر از عنوانی که اکنون دارند نیز خواهند کشاند.
با بررسی ارزشمند ترین بازیکنان لیگ برتر، همراه “ورزش سه” باشید:

مهدی طارمی – ۱۷٫۵ امتیاز


یکی از بهترین بازیکنان لیگ پانزدهم، در دو هفته اخیر نتوانسته برای تیمش کاری از پیش ببرد، طارمی که آخرین بار در بازی هفته بیستم و در برابر فولاد گلزنی کرد در بازی برابر تیم های سایپا و تراکتورسازی در افول به سر می برد و هواداران پرسپولیس بی صبرانه منتظر راه افتادن موتور گلزنی او هستند. او تاکنون ۱۲ بار گلزنی کرده که به واسطه آن در صدر جدول گلزنان نیز قرار دارد، ۱ بار اقدام به ارسال پاس گل کل کرده است و ۷ بار نیز باری تیمش پنالتی گرفته که البته تنها ۲ بار آن تبدیل به گل شده است.

سجاد شهباززاده – ۱۲ امتیاز


مهاجم ارزشمند استقلالی ها بعد از گل دیدنی خود در هفته گذشته، در بازی اخیر این تیم در برابر راه آهن هم با یک پاس گل زیبا، اثرگذاری خود را برای صدرنشینی استقلالی ها نشان داد، شهباززاده تقریبا در اغلب بازی های اخیر استقلال توانسته خودی نشان بدهد و بگوید بازهم به فرم ایده آل ابتدای فصل بازگشته است. او تا کنون ۶ بار گلزنی کرده است، ۴ پاس گل ارسال کرده و ۲ بار هم توانسته برای تیمش پنالتی هایی بگیرد که تبدیل به گل شده است.

محمد ابراهیمی – ۱۱٫۵ امتیاز


مهاجم باتجربه گسترش فولادی ها که در این فصل برای این تیم درخشش داشته است در بازی اخیر و علی رغم پیروزی پرگل این تیم و دوندگی زیاد خود، نتوانست گلی به ثمر برساند، ابراهیمی که در بازی هفته گذشته در متن اخبار مربوط به گسترش بود در حال حاضر در آرامش به کار خود ادامه می دهد تا بتواند باز هم برای تیمش اثرگذار شود. او تاکنون ۵ بار برای یاران کمالوند گلزنی کرده است، ۵ پاس گل ارسال کرده و ۲ بار نیز پنالتی به دست آورده که تنها یکی از آنها تبدیل به گل شد.

حسن بیت سعید – ۱۰ امتیاز


مهاجم استقلال خوزستان که صحبت از حضور نام وی در لیست ۶۰ نفره کی روش است این روزها با ۸ گل در رده دوم بهترین گلزنان لیگ قرار دارد، نمودار سینوسی بازی های بیت سعید نشان می دهد که وی هر چند بازی یک بار توفانی به پا می کند و پس از آن مجددا در لاک خود فرو می رود. او علاوه بر ۸ گلی که به ثمر رسانده ۲ بار نیز اقدام به کسب پنالتی کرده که هر دوی آنها گل شده است.

محسن یوسفی – ۱۰ امتیاز


هافبک باتجربه پدیده ای ها در سال های اخیر توانسته روند خوب خود را در هر تیمی که بوده حفظ کند. یوسفی بعد از درخشش در تیم های استقلال و ملوان، در پدیده هم حضور اثرگذاری دارد و توانسته در لیگ پانزدهم برای این تیم ۵ بار گلزنی کند، ۴ پاس گل ارسال کند و ۱ پنالتی منجر به گل نیز کسب کند.

جلال الدین علی محمدی – ۹ امتیاز


بازیکن اثرگذار صبا، بزرگ ترین بدشانسی شاید زندگی خود را این هفته به دست آورده است، او در بدترین زمان ممکن دچار مصدومیت شد تا ترمز موفقیت پیاپی او کشیده شود، علی محمدی ۶ بار برای صبا در لیگ پانزدهم گلزنی کرده و ۳ بار نیز اقدام به ارسال پاس گل کرده است.

محمدرضا خلعتبری – ۹ امتیاز


مهاجم سپاهانی ها در روزهای که شیمبا در این تیم می درخشد، سعی کرده به تاثیر مثبت خود در این تیم ادامه دهد، هرچند سپاهانی ها در این هفته نمی توانند نتایج خوب قبل را کسب کنند اما خلعتبری توانسته با پاس گلی که در بازی با صبا برای هم بازیان خود ارسال کند خود ۹ امتیازی کند. او تاکنون ۴ بار اقدام به گلزنی کرده و ۵ پاس گل نیز ارسال کرده است.

چهره های ویژه

لوسیانو پریرا – مهاجم برزیلی سپاهانی ها که بازی های نیم فصل این تیم را به دلیل اشتباهات اداری! از دست داد در بازی هایی که برای این تیم به میدان رفته توانسته عملکرد خارق العاده از خود به نمایش بگذارد و در اغلب بازی های عملکرد مثبتی داشته باشد. پریرا در بازی برابر تیم های پرسپولیس، سایپا و صبا گلزنی کرده است، در بازی برابر تراکتورسازی پاس گل داده و در دیدار برابر سایپا یک پنالتی نیز به دست آورده است.
لئوناردو پیمنتا – یک برزیلی دیگر و این بار در گسترش فولاد، او نیز در فصل نقل و انتقالات به این تیم پیوسته و در مدت زمان کم حضور خود ۳ بار برای یاران کمالوند گلزنی کرده و ۱ بار نیز پاس گل ارسال کرده است.

شرح جدول

در این جدول بابت هر گل زده و پاس گل یک امتیاز به بازیکنان داده می شود، برای کسب هر پنالتی در صورتی که بعدا به گل تبدیل شود یک امتیاز و در صورتی که گل تبدیل نشود نیم امتیاز به بازیکن پنالتی گیرنده تعلق می گیرد.


به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.9 + 7 ؟