تصویر ثابت

نفرات برتر
۹۴ دوشنبه ۱۷ اسفند

به گزارش ورزش سه، او در پاسخ به این سوال که آیا در رختکن تراکتور درگیری خاصی اتفاق افتاده است و بختیار رحمانی بابت توپی که از دست داده مورد شماتت قرار گرفته گفت: اینکه دو بازیکن درباره یک توپی که از دست رفته صحبت کنند، درگیری نیست. اولا که بحث ها فنی بود، ثانیا هیچ مشکلی بین ما نیست ضمن اینکه همه چیز در رختکن تمام می شود.
او درباره درگیری بین بنگر و سینا عشوری هم گفت: سینا ناراحت بود از اینکه ممکن بود این برخورد منجر به آسیب دیدگی شدید ایران پوریان شود. این چیزها خیلی در فوتبال عجیب نیست و اتفاق می افتد.
رفیعی درباره اینکه آیا تراکتور شانس سهمیه دارد گفت: باید تلاشمان را بیشتر کنیم و انشاالله سهمیه بگیریم.
سروش در پایان حرف هایش هم درباره اینکه آیا بنگر باید روی صحنه خطا اخراج می شد یا نه و اینکه آیا او بابت بی احترامی عشوری حق دارد ناراحت باشد اینطور گفت که: من در آن صحنه نزدیک نبودم و تلاش هم کردم که خودم را دور نگه دارم. البته بعدا زانوی محمد را دیدم و مطمئن شدم که ضربه بدی خورده است. البته در فوتبال در یک لحظه ممکن است ضربان بالا باشد و این اتفاق ها پیش بیاید. به هر حال نباید صحنه های بد اتفاق بیفتد اما اگر هم بی احترامی خاصی به آقای بنگر شده من از طرف بازیکنان از ایشان عذرخواهی می کنم چراکه آقای بنگر از بازیکنان بزرگ فوتبال ما هستند.
رفیعی که صحبت‌هایش با استقبال خبرنگاران مواجه شده بود درباره سکوت طولانی‌اش گفت: از زمانی که من فکر می کنم تیم ملی به جام ملت ها رفت تا به الان هیچ مصاحبه ای نکردم. با توجه به وقفه ای که پیش از جام ملت ها بود خیلی ها به من کمک نکردند و حتی خیلی کم لطفی داشتند اما من صحبتی نکردم. اما امروز صبرم به سر آمده است. فوتبالیست هایی مثل بختیار، من، شجاع، ماهینی و … که سرباز هستند واقعا قربانی شدند.
او درباره اینکه دقیقا چه اتفاقی برای وی رخ داده گفت: اینکه مدام می گویند ما اشتباه کردیم واقعا درست نیست. در مورد خود من واقعا آنچه که گفته شده حقیقت ندارد اما با توجه به دستوری که داده شده ما هم گفتیم چشم و به خدمت مقدس سربازی آمدیم. ولی این را هم در نظر بگیرید که ما ملی پوش بودیم مگر نه اینکه تیم ملی ما به هر چیزی باید ارجحیت داشته باشد؟ من نمی گویم کسی با من لج می کند. این منظورم نیست اما چرا از ما در تیم ملی استفاده نمی‌کنند؟ در همه مسافرت های خارجی ما باید اجازه خروج بگیریم و هیچ فرقی بین تراکتور، تیم ملی، ذوب آهن و تیم های دیگر برای حضور در خارج وجود ندارد اما به ما اجازه دعوت شدن به تیم ملی را نمی دهند.
او ادامه داد: من نمی دانم این تصمیمات کجا گرفته می شود اما باید باز هم بگویم چشم. اگر اشتباهی انجام داده ایم و اگر مشکلی داریم من گلایه ام از رسانه ها این است که اشتباه من را کامل نگفتند. نگفتند که دقیقا چه شد. ما هم این دستور را پذیرفتیم چون فکر می کردیم مثل گذشته به تیم ملی دعوت می شویم اما اینگونه نشد
رفیعی ادامه داد: ما خودمان را معرفی کرده‌ایم و خدمت مان را می گذارنیم. اکنون با تیم تراکتور به لیگ آسیایی رفته‌ایم و هیچ مشکلی به وجود نیامده است اما امروز از مسوولان فوتبال و می خواهم که به فکر ما باشند تا بازی های حساس تیم ملی را از دست ندهیم چون می خواهیم کاری برای تیم ملی انجام بدهیم.
رفیعی که صحبت‌هایش به دل خبرنگاران نشسته بود در این قسمت از گفت‌وگو گفت: از مسوولان این تقاضا را داریم که ما را مثل پسر خود بدانند و مورد عفو قرار دهند.
حرف پایانی او هم درباره میزان باقیمانده خدمتش بود. ستاره تراکتوری‌ها گفت: من یک سال از خدمتم گذشته اما دقیقا مشخص نیست که چه مقدار از آن باقی مانده است.به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.5 + 4 ؟