تصویر ثابت

نفرات برتر
۹۴ دوشنبه ۱۷ اسفند

رئیس کمیته انضباطی درباره اتفاقات دیدار پرسپولیس و تراکتورسازی تبریز گفت: به محض رسیدن گزارش، رأی مربوطه را صادر خواهیم کرد.

 


 

به گزارش “ورزش سه” و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، اسماعیل حسن‌زاده در خصوص اتفاقات دیدار پرسپولیس – تراکتورسازی در هفته بیست‌ودوم لیگ برتر اظهار داشت: منتظر گزارش این بازی هستیم. جدا از آن چیزی که قطعاً از سوی نماینده سازمان لیگ و مسئولان برگزارکننده مسابقه گزارش خواهد شد، آنچه که از تلویزیون دیدم بسیار نگران‌کننده بود.

وی افزود: پرتاب ترقه و نارنجک طبق آیین‌نامه انضباطی تخلف بوده و مطمئناً به طور جدی در این باره تصمیم‌گیری می‌کنیم. به دلیل اینکه این بازی ناظر انضباطی نداشت و از جزئیات آن بی‌اطلاع هستیم، به محض رسیدن گزارش، قطعاً رأی مناسبی را صادر خواهیم کرد.

رئیس کمیته انضباطی در پایان گفت: در بخشی از بازی را که از طریق تلویزیون تماشا کردم، شاهد درگیری دو بازیکن و به پرتاب نارنجک بودم. با توجه به اینکه این دیدار روز گذشته برگزار شد، امیدوارم با ارائه هرچه سریع‌تر گزارش از سوی مسئولان سازمان لیگ و برگزارکننده این بازی، رسیدگی به تخلفات را در دستور کاری خود قرار دهیم و رأی مربوطه را صادر کنیم، همان‌طوری که در هفته بیست‌ویکم با در اختیار داشتن گزارش تخلفات بازی، رأی مسابقات خیلی زود صادر شد.به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.4 - 10 ؟