۹۴ یکشنبه ۰۹ اسفند

به نام خدا

اطلاعیه (۱) :ویژه ی شرکت کنندگان در آزمون های آزمایشی وکالت۹۵

با سلام به دانشجویان محترم و عرض خیرمقدم:

۱- اولین آزمون آزمایشی وکالت ۹۵ ، برگزار شد و نتیجه ی آن نیز شنبه شب در سایت طرح نوین منتشر شد . جهت مشاهده ی کارنامه ی آزمون ، لازم است ((کد داوطلبی )) و ((رمز عبور )) را از نمایندگی شهر خود دریافت نمایید .

۲- از آزمون شماره (۲) ،دانشجویان  شهرهایی که حداکثر پاسخبرگ داوطلبان خود را تا روز جمعه ساعت ۱۳، اسکن و ارسال می نمایند می توانند تا عصر جمعه کارنامه ی خود را مشاهده نمایند . درغیر اینصورت کارنامه ی این گروه از داوطلبان ، شنبه شب  قابل مشاهده خواهد بود .

۳- ممکن است به دلایل فنی ، در اسکن یا ارسال پاسخبرگ برخی داوطلبان مشکلی باشد و در نتیجه مشاهده ی کارنامه میسر نباشد . دراینصورت باید ((شنبه صبح)) مراتب را به نمایندگی شهر خود اطلاع دهید تا آنها پیگیری نمایند . لطفا از تماس مستقیم با موسسه یا گذاشتن پیغام در سایت خودداری فرمایید زیرا امکان پاسخگویی نیست . بنابراین ، مسوول پیگیری کارنامه ی دانشجویان فقط ((نمایندگی))همان شهر خواهد بود .

۴- پروفایل داوطلبی شما، فعال است . به تدریج خدمات آزمون های آزمایشی در پروفایل تقدیم خواهد شد . برای ورودبه پروفایل داوطلبی، داشتن ((کد داوطلبی)) و ((رمز عبور)) الزامی است . کافیست از طریق نمایندگی خود پیگیری نمایید.

۵- منبع مطالعاتی ازمون های آزمایشی وکالت (۵-۱)فقط متن قانون است . سعی کنید در این مرحله به صورت کامل ، متن قوانین را به دقت مطالعه نمایید .

۶- بسته ی آموزشی به تدریج برای شما ارسال خواهد شد . عجله نفرمایید . مطالعه ی بسته ی آموزشی از اواخر اردیبهشت خواهد بود . فعلا توان و انرژی خود را صرف (( قانو ن خوانی)) نمایید. تسلط بر متن قوانین برای موفقیت شما ، ضروری است .

۷- راه ارتباطی شما با دفتر تهران ((پروفایل داوطلبی )) است . به صورت مستمر ، به ((پروفایل داوطلبی)) مراجعه کنید تا از آخرین اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید .

۸- کارگاه تحلیل سوالات هر آزمون ، یک هفته بعد از برگزاری  به صورت ((فایل صوتی)) در پروفایل داوطلبی قرار خواهد گرفت . از همان ابتدا ، دفترچه ی سوالات و کارگاه تحلیل را با دقت مطالعه کنید و گوش دهید . مطمئن باشید حدود پنجاه درصد سوالات آزمون اصلی وکالت ،دردفترچه ی سوالات و تحلیل صوتی موجود است . غفلت و کوتاهی نکنید از همین امروز ، از فردای خود مراقبت نمایید.

۹- به صورت هفتگی ، اطلاعیه ها درپروفایل داوطلبی خواهد آمد و آخرین نکات و راهنمایی ها به شما ، تقدیم خواهد شد .

۱۰-دانشجویانی که به هر علت امکان حضور در آزمون آزمایشی شماره (۱) را نداشته اند ،برای شرکت دراین آزمون با نمایدگی شهر خود تماس بگیرند.

موفق باشید

محمد فرجی

مدیر موسسه طرح نوین اندیشه

۹ /۱۲ /۹۴به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران