تصویر ثابت

نفرات برتر
آخرين بروزرساني :۵ اسفند ۹۴ ساعت ۰۹:۵۴
۹۴ سه شنبه ۰۴ اسفند

<a class='tag_link' title='رضا جاودانی' href='http://tnovin.com/home/tag/%d8%b1%d8%b6%d8%a7-%d8%ac%d8%a7%d9%88%d8%af%d8%a7%d9%86%db%8c'>رضا جاودانی</a>

رضا جاودانی از دیگر کاندیداهای دوره بیست و نهم هیأت مدیره وکلای دادگستری و مجری و گزارشگر صدا و سیما در نشست تخصصی وکلای دادگستری در دانشگاه تهران  گفت: متأسفانه در رسانه و ورزش همانند بسیاری دیگر از حوزه ها، وکلای متخصص آن حوزه وجود ندارد. اگر فعالیتی هم صورت گرفته بر حسب علاقه بوده است.

وی با بیان اینکه یکی از مشخصه های ویترین رسانه، مجری و گزارشگرها هستند، تصریح کرد: طبیعتا کسانی که از علومی مثل حقوق بهره می برند و در آن تحصیل کرده اند به مراتب در امر مجری گری و گزارش گری موفق تر عمل خواهند کرد. همچنین اگر این افراد دست به قلم باشند می توانند در ارتقاء رسانه کمک شایانی کنند.

جاودانی بابیان اینکه متأسفانه خط قرمزی که برای حوزه وکالت در ساخت فیلم و سریال وجود دارد کمتر از سایر اصناف و مشاغل است افزود: یکی از مواردی که در رسانه ها بخصوص در ساخت فیلم و سریال با آن روبرو هستیم ارائه ی چهره ای منفی از وکلاست که معتقدم به دلیل عدم آگاهی دست اندرکاران تهیه و ساخت فیلم و سریال هاست.

وی افزود: توجه ویژه به بحث تخصص گرایی و آموزش های تخصصی در وکالت می تواند علاوه بر کاهش مشکلات و دعاوی حقوقی می تواند کیفیت خدمات ارائه شده از سوی وکلا را افزایش دهد. دوران کنونی دورانی است که در آن شرکتها و افراد نیازمند وکلای متخصص در حوزه خودشان هستند.

لازم به ذکر است نشست تخصصی وکلای دادگستری مرکز روز پنج شنبه (۲۹ بهمن) ساعت ۱۹-۱۷در تالار علامه امینی دانشگاه تهران برگزار گردید .

 به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.7 - 8 ؟