تصویر ثابت

نفرات برتر
آخرين بروزرساني :۱۹ تیر ۹۵ ساعت ۱۲:۴۵
۹۴ دوشنبه ۱۲ بهمن

به نام خدا

سخنی با داوطلبان آزمون قضاوت

 

موسسه طرح نوین اندیشه در مسیر موفقیت داوطلبان آزمون های حقوقی، اقدام به برگزاری کلاسهای آمادگی و آزمون های آزمایشی می نماید. از آنجاییکه برای آمادگی و موفقیت در آزمون های حقوقی نیاز به حداقل چندماه مطالعه ی قبلی است، بنابراین امکان انتظار وقطعی شدن زمان برگزاری هریک از آزمون ها وجود ندارد. لذا در جهت اطلاع داوطلبان و مراجعان محترم ذکر نکات ذیل الزامی است:

۱-متولی برگزاری آزمون قضاوت، قوه قضاییه است. بنابراین قطعیت برگزاری آزمون قضاوت، منوط به اعلام نظر قوه قضاییه است.

۲-برگزاری دوره های آمادگی، ویژه ی داوطلبانی است که علاقمند به شرکت و موفقیت قطعی در این آزمون هستند و دیر یا زود برگزار شدن آزمون تاثیری در حضور آنها در این دوره ها نخواهد داشت.

۳-فعلاً برنامه ی کلاسهای مشترک با سایر آزمون های حقوقی، اعلام می گردد. بدیهی است پس از قطعیت برگزاری آزمون یا اعلام رسمی مقامات ذیصلاح، نسبت به اعلام برنامه سایر دروس تخصصی اقدام خواهیم نمود.

۴-برای جلوگیری از تضییع حقوق داوطلبان محترم، خواهشمند است اگر متقاضی شرکت در آزمون «وکالت» هستید انرژی و توان اصلی خود را فعلاً صرف این آزمون نموده و پس از قطعی شدن برگزاری آزمون «قضاوت» در سال ۹۵ اقدامات لازم را به عمل آورید.

توجه: طبق لایحه ی برنامه ی ششم توسعه ی کشور، قوه قضاییه می تواند از سال ۱۳۹۵ لغایت ۱۳۹۹ اقدام به جذب ۵۰۰ قاضی در هر سال نماید. البته این لایحه باید به تصویب مجلس محترم شورای اسلامی برسد. ضمناً قوه قضاییه هم نسبت به تعداد ۵۰۰ نفر انتقاد دارد و معتقد است باید این تعداد افزایش یابد.

 

موفق باشید

موسسه طرح نوین اندیشه

۱۲/ ۱۱/ ۹۴به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.10 + 5 ؟