تصویر ثابت

نفرات برتر
آخرين بروزرساني :۲۳ تیر ۹۵ ساعت ۰۷:۲۹
۹۴ یکشنبه ۲۷ دی

به نام خدا

pdf

با رفع تدریجی تحریم ها ، فضای جدیدی در عرصه ی سیاست ، اقتصاد ، اشتغال ، تجارت و . . .حاکم خواهد شد. بدون شک ، جامعه ی محترم حقوقی ایران نیز باید سهم خود را از این تغییر فضا بگیرد. اینک باید اساتید دانشگاهی ، مولفان ، وکلا ، قضات و سردفتران محترم ایفای نقش جدی داشته باشند . ورود هزاران شرکت و شخص حقوقی یا حقیقی و نیازهای حقوقی آنها ، فرصتی نیست که به سادگی از آن چشم پوشی نمود. یادمان باشد دانایی، توانایی است . پس ما هم باید با افزایش دانش و توانمندی های خویش ، خود را در مسیر پیشرفت قرار بدهیم.

نکته: روز پنج شنبه اول بهمن حدود ساعت ۱۷:۳۰ آقای دکتر میر شهبیز شافع(دکترای حقوق بین الملل، استاد دانشگاه و وکیل پایه یک دادگستری) در تالار رازی دانشکده دارو سازی دانشگاه تهران با موضوع (( رفع تحریم ها و نظام حقوقی ما)) سخنرانی خواهند داشت . از عموم دانشجویان ؛ فارغ التحصیلان و صاحبان مشاغل حقوقی برای شرکت در این مراسم دعوت به عمل می آید. جهت ثبت نام و شرکت در این جلسه لطفا با شماره تلفن ۸-۸۸۹۸۶۲۷۷- ۰۲۱تماس حاصل فرمایید.

 

محمد فرجی

مدیر موسسه طرح نوین اندیشه

۲۷/۱۰/۹۴به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.10 + 9 ؟

 • محمد فرجی مدیر موسسه طرح نوین درتاریخ ۱۳۹۴/۱۱/۱۲

  با سلام
  ۱-مسوولین کانون وکلا پیگیر موضوع هستند.
  ۲- برنام ششم از سال ۱۳۹۵ البته پس از تصویب مجلس.
  ۳-در مجموع به نفع وکلاست.
  ۴-احتمال برگزاری وجوددارد.
  ۵-موفق باشید.

 • علیرضا درتاریخ ۱۳۹۴/۱۱/۱۱

  با عرض سلام و شرمندگی بابت مزاحمت دوباره، استاد گرامی چند درصد احتمال میدهید که به زودی طرح اجباری شدن وکالت در محاکم تصویب و اجرا شود، گویا قرار هست در برنامه ششم توسعه وکالت اجباری شود، برنامه ششم از چه سالی شروع به اجرا خواهد کرد? و آیا وکالت اجباری در کل آیا به نفع وکلا میباشد یا خیر ، با توجه به زیادتر شدن وکالت معاضدتی، همچنین آیا سال ۹۵ آزمون سردفتران برگزار میشود? ضمن تشکر و عرض پوزش بابت اطاله کلام، موفق و پایدار باشید

 • admin درتاریخ ۱۳۹۴/۱۱/۱۱

  باسلام
  به هرحال درآمد شغل وکالت و مشاوره ی حقوقی نسبت به درآمد ثابت کارمندی بیشتر است . لیکن این یک امر شخصی است و شاید برخی از افراد درآمد ثابت و بی دغدغه را ولو اینکه اندک باشد به درآمد بیشتر اما پراسترس و کم ثبات ترجیح بدهند .
  در این خصوص بهتر است با خانواده ی خود مشورت نمایید .

 • علیرضا درتاریخ ۱۳۹۴/۱۱/۱۱

  سلام خدمت استاد گرامی، یه سوال داشتم بنده کارمند دادگستری قبول شدم و حکمم داره میاد و از طرفی در استانه گرفتن پروانه وکالت مرکز مشاوران هستم ،خیلی مرددم که کدوم رو برم خواهشا راهنمایی کنید کدوم شغل از لحاظ ثبات شغلی و کسب درآمد بیشتر بهتره، خواهشا در اسرع وقت راهنمایی بفرمائید، با تشکر

 • محمد فرجی مدیر موسسه طرح نوین درتاریخ ۱۳۹۴/۱۰/۲۹

  با سلام
  بستگی به عدم ثبت نام رتبه های قبل از شما و اعمال سهمیه ایثرگران دارد.در سالهای گذشته از ۳۰ نفر تا ۹۰ نفر در تکمیل ظرفیت پذیرفته شده اند.

 • فرشته درتاریخ ۱۳۹۴/۱۰/۲۸

  سلام .خواهش میکنم بگید با رتبه ۱۰۶۹ احتمال قبولیم تو مرحله تکمیل ظرفیت مرکز چقدراست؟

 • محمد فرجی مدیر موسسه طرح نوین درتاریخ ۱۳۹۴/۱۰/۲۷

  با سلام
  نه تنها ما بلکه مسوولان عالی نظام به آن باور و اعتقاد دارند. البته نظر شما نیز قابل احترام است.

 • عرفان درتاریخ ۱۳۹۴/۱۰/۲۷

  سلام. شما هم این لغو تحریم ها رو باور کردید ؟