تصویر ثابت

نفرات برتر
۹۴ پنج شنبه ۱۷ دی

به نام خدا

 

پس از پایان مهلت اعتراض داوطلبان به کلید آزمون وکالت ۹۴، سازمان سنجش اعتراضات وارده را به اسکودا تحویل می دهد تا آنها را مورد بررسی قرار بدهند. پس از پایان رسیدگی، نتیجه ی کار به سازمان سنجش اعلام می گردد تا اگر تغییر کلید سوالات ضرورت داشته باشد، انجام داده و بر اساس کلید قطعی و نهایی تصحیح پاسخبرگ داوطلبان صورت بگیرد. رعایت این تشریفات از جهت جلوگیری از تضییع حقوق داوطلبان ضروری است هرچند مستلزم صرف زمان معقولی هم باشد.

 

موسسه طرح نوین اندیشهبه کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.7 + 1 ؟

 • محمد فرجی مدیر موسسه طرح نوین درتاریخ ۱۳۹۴/۱۰/۱۹

  با سلام
  اصل بر قبولی شماست مگر مرتکب خطا یا اشتباهی شده باشید.

 • حنيف درتاریخ ۱۳۹۴/۱۰/۱۸

  سلام اقای فرجی ببخشید با این درصدام مرکز قبول میشم ؟
  مدنی ۴۵ ادم ۶۵ تجارت ۵٩ اصول ٣٣ جزا ٨٠ کیفری ٩٠

 • میلاد درتاریخ ۱۳۹۴/۱۰/۱۷

  البته با توجه به اینکه شماره فکس اعلام شده متعلق به اسکودا بوده امیدواریم زودتر به اعتراضات رسیدگی و هر چه سریعتر کلید سوالات به سازمان سنجش ارایه بشه تا از این بلاتکلیفی در بیایم . هر چی این زمان طولانی تر بشه به ضرر همه ست ، مخصوصا کسانیه که قبول نمیشن چون الان نه میدونن قبولن ، نه میدونن که قبول نیستن تا برنامه ریزی کنن برای سال بعد ضمن اینکه اگر هم بخوان وارد بازار کار بشن چون بلاتکلیف هستن عملا نمیتون شغل مناسبی پیدا کنن و از نظر مادی هم دچار مشکل میشن که اینم خودش حق الناسه .

 • محمد فرجی مدیر موسسه طرح نوین درتاریخ ۱۳۹۴/۱۰/۱۷

  با سلام
  مبنای تاریخ اعلام نتایج نظرات آقای کشاورز بوده است ولی امیدواریم سریع تر نتایج اعلام گردد.

 • یداله روشنی درتاریخ ۱۳۹۴/۱۰/۱۷

  باسلام وعرض احترام
  پیرو یادداشتهای قبلی جناب آقای فرجی ،فاصله ۳۵تا۴۰روزه برگزاری آزمون تا اعلام نتایج،مدت زمان معمول و متناسبی به نظر میرسد که طی سالهای گذشته نیز انجام پذیر نشان داده شده است.متعجبم که چرا فرض خود را بر مبنای اعلام نتایج در نیمه اول بهمن ماه قرارداده اید!!!!!!!!!!!!!
  انتظار میرود بااعمال فشار به هر طریق سعی در کوتاه کردن این فاصله داشته باشید تا شائبه های موجود در ذهن داوطلبان آزمون کمتر گردد. با سپاس فراوان