تصویر ثابت

نفرات برتر
آخرين بروزرساني :۱۷ دی ۹۴ ساعت ۰۷:۴۷
۹۴ چهارشنبه ۱۶ دی

رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی در خصوص پایان مهلت ثبت نام آزمون دکتری تخصصی، گفت: مهلت ثبت نام داوطلبان آزمون دکتری تخصصی سال ۹۵ ساعت ۲۴ امروز ۱۶ دی ماه پایان می یابد.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، دکتر بهروز دانشیان با اعلام این خبر گفت: دانشگاه آزاد اسلامی با رویکرد عدالت آموزشی به ویژه در تحصیلات تکمیلی امکان رشد شاخص های آموزش عالی را از طریق توسعه مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی فراهم کرده است. ارتقاء شاخص های کیفی آموزش عالی و امکان تحصیل در رشته مورد علاقه در کوتاهترین فاصله تا محل سکونت از جمله دلایل افزایش اقبال داوطلبان به تحصیل دردانشگاه آزاد اسلامی بوده است.

رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی ادامه داد: آزمون دکتری تخصصی سال ۹۵ دانشگاه آزاد اسلامی در جهت رفاه حال داوطلبان برای اولین بار در ۵۳ حوزه امتحانی در سطح کشور برگزار می شود.

وی با اشاره به سهم ۷۵درصدی آزمون و ۲۵ درصدی مصاحبه در پذیرش نهایی داوطلبان آزمون دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی گفت:تعیین سهم ۲۵ درصدی برای مصاحبه دردانشگاه آزاد اسلامی از اعمال سلیقه در گزینش علمی داوطلبان این مقطع جلوگیری نموده و افزایش کیفیت جذب دانشجو در این دوره را به همراه دارد و این شیوه در حقیقت پاسخگویی به نگاه عدالتخواهانه داوطلبان در شیوه ارزیابی علمی و پذیرش دانشجو در مقطع دکتری تخصصی می باشد.

به گزارش روابط عمومی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی ، دانشیان در پایان خاطرنشان کرد: آزمون دکتری تخصصی سال ۹۵ روز جمعه ۹ بهمن ماه ، در سطح کشور برگزار خواهد شد.به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.8 - 9 ؟

 • محمد فرجی مدیر موسسه طرح نوین درتاریخ ۱۳۹۴/۱۰/۱۷

  با سلام
  لطفا با شماره ۸۸۲۰۲۳۷۲ تماس بگیرید.

 • Mohsen درتاریخ ۱۳۹۴/۱۰/۱۶

  سلام جناب فرجی
  بنده امشب جهت آزمون دکتری آزاد ، حقوق خصوصی ثبت نام کردم.
  اگر ممکنه بفرمایید بهترین منبع برای پاسخگویی به سوالات فقه که ضریب دو داره، چه منبعیه.
  متشکرم