تصویر ثابت

نفرات برتر
آخرين بروزرساني :۱۶ دی ۹۴ ساعت ۱۱:۰۵
۹۴ شنبه ۱۲ دی

به نام خدا

 

pdf

روز چهارشنبه (۹ دی ماه) کلید سوالات آزمون وکالت در سایت سازمان سنجش منتشر گردید. دراین خصوص نکات ذیل تقدیم می گردد:

۱- برخلاف سنوات اخیر، کلید سوالات با حدود دو هفته تاخیر منتشر شد که همین امر موجب ناراحتی و گله گذاری برخی از داوطلبان محترم شد.

۲- دو سوال درس حقوق تجارت حذف شد که البته در آزمون های گذشته نیز چنین امری واقع شده بود.

۳- در تعدادی از سوالات، پاسخ مورد نظر با آنچه که مورد انتظار برخی داوطلبان محترم است، مغایرت دارد که البته داوطلبان می توانند نظرات و دیدگاههای خود را به اسکودا، منتقل نمایند لیکن در نهایت نظر اسکودا، قاطع و لازم الرعایه خواهد بود.

۴- طبق نظر جناب آقای کشاورز، ریاست محترم اسکودا، نتایج اولیه در نهایت تا ۱۵ بهمن ماه اعلام خواهد شد.

۵- تحلیل و بررسی حداقل نمره ی قبولی (براساس کلید اسکودا) در سایت طرح نوین اعلام شده است. تجربه ی سالهای اخیر نشان می دهد، می توان به نمرات حداقل اعلام شده با اندکی تسامح اعتماد کرد. بنابراین داوطلبانی که با نمرات اعلام شده فاصله ی قابل توجهی دارند باید به طور منطقی و معقول این حقیقت تلخ را بپذیرند.

۶- داوطلبانی هم که از حداقل نمره ی قبولی، نمره ی قابل توجهی را کسب نموده اند با خیال راحت روزهای باقیمانده را سپری نمایند و اگر قصد شرکت در آزمون های تحصیلات تکمیلی را دارند، فکر و انرژی خود را صرف آن نمایند.

۷- برخی از داوطلبان هم که نمره ی مأخوذه ی آن ها با اندکی اختلاف کمتر یا بیشتر به حداقل نمره ی قبولی اعلامی نزدیک است چاره ای جز انتظار ندارند زیرا شانس قبولی یا عدم قبولی آنها برابر می باشد. البته نمرات کمتر از ۱۰ یا ۵۰ درصد شانس قبولی داشته باشند.

۷- آن گروه از داوطلبانی که از عدم قبولی خود مطمئن هستند باید در اسرع وقت با یک برنامه ریزی هدفمند و منسجم خود را برای قبولی قاطع در آزمون وکالت ۹۵ آماده نمایند.

۹- برگزاری هر آزمون حقوقی در کشور با اشکالات و ایراداتی همراه است که موجبات دلخوری و ناراحتی داوطلبان عزیز را فراهم سازد. لذا از همین امروز به گونه ای برنامه ریزی و مطالعه نمایید که با وجود برخی اشکالات و ایراداتی شکلی و ماهوی، بهترین نمره ی مورد نیاز را کسب نمایید. همانطور که در آزمون امسال بسیاری از داوطلبان توانسته اند نمره ی بالا ۱۳ یا میانگین نمره ی ۶۵ درصد بدست آورند.

۱۰- منابع آزمون وکالت براساس کیفیت علمی داوطلبان در سایت طرح نوین آمده است. می توانید طبق برنامه ریزی آزمون های آزمایشی وکالت (گروه ۳۰ مرحله ای) منابع اعلام شده را با دقت مطالعه فرمایید. بدون شک توانمندی و آمادگی مطلوب شما تمام ایرادات و اشکالات احتمالی را خنثی و بی اثر خواهد نمود.

 

موفق باشید

محمد فرجی

مدیر موسسه طرح نوین اندیشه

۱۲/ ۱۰/ ۹۴به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.8 - 10 ؟

  • کاپیتان درتاریخ ۱۳۹۴/۱۰/۱۳

    با سلام و خسته نباشید خدمت کلیه طرح نوینی های گرانقدر و دوست داشتنی..چرا گزینه صحیح سوال ۸۹اقدام تامینی وتربیتی اعلام شد ؟؟؟چرا سوال ۴۸ و ۵۱ حذف شدند؟؟؟….؟؟؟واقعا چرا…..؟؟؟خدا وکیلی چرا؟؟؟چرا افرادی در سالیان دور براحتی پا به عرصه وکالت گذاشتند و ما ها باید برای رسیدن به این امر سختی ها و نا ملایمتی های زیادی را متحمل شویم ؟؟؟چرا طراح محترم دقت کافی خود را در صحیح طرح کردن سوال خرج نمیکند تا اینکه مجبور نشود چند سوال را حذف کند؟ ولی دقت خود را در جای دیگری برای به اشتباه انداختن داوطلب در انتخاب گزینه ها خرج میکند بطوری که گویی ما از نسل شیطان هستیم و باید در انتخاب گزینه ها دچار عذاب الهی شویم؟؟؟چرا ریاست محترم اسکودا با توجه به این که میدانند داوطلبان تا زمانی که نتایج اعلام شود دارای هجمه ی بالای بار روانی و استرس هستند و هرچه طولانی شدن این موضوع موجب تشدید استرس ما ها می شود در کمال نا باوری از لفظ تا ۱۵ بهمن استفاده میکند و با کمال تعجب میفرمایند اگر کسی حقوق خوانده باشد باید اصول هم خوانده باشد و بداند غایت چیست؟مغیا جیست؟غایت در مغیاست یعنی چه؟…….؟؟؟؟ چرا………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟