تصویر ثابت

نفرات برتر
آخرين بروزرساني :۱۶ دی ۹۴ ساعت ۱۲:۴۶
۹۴ چهارشنبه ۰۹ دی

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به آغاز فرآیند ثبت‌نام آزمون دکترای ۹۵ اظهار کرد: تا ساعت ۸ صبح امروز ۲۰ هزار و ۱۸۸ داوطلب نسبت به ثبت‌نام در این آزمون اقدام کردند.

حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گفت: ثبت‌نام برای شرکت در آزمون ورودی دوره‌های دکتری نیمه متمرکز سال ۹۵ برای پذیرش دانشجو در ۷ گروه آموزشی و ۷۷ کد رشته امتحانی از ساعت ۱۶ روز یکشنبه ۶ دی‌ماه از طریق شبکه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org آغاز شده و در روز سه‌شنبه ۱۵ دی‌ماه پایان می‌پذیرد.

وی ادامه داد: کلیه داوطلبان متقاضی ضرورت دارد در مهلت تعیین شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما و اطلاعیه سازمان درباره شرایط و ضوابط با تکمیل تقاضانامه اینترنتی نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در ادامه از ثبت‌نام ۲۰ هزار و ۱۸۸ داوطلب برای آزمون مذکور خبر داد و گفت: آزمون دکترای سال ۹۵ در روز جمعه ۱۴ اسفند ۹۴ برگزار شده و نتیجه آن به صورت کارنامه تنظیم و کارنامه کلیه داوطلبان شرکت کننده در دهه سوم فروردین ۹۵ روی سایت سازمان قرار می‌گیرد.به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.10 + 6 ؟