تصویر ثابت

نفرات برتر
آخرين بروزرساني :۱۴ اردیبهشت ۹۵ ساعت ۱۰:۱۳
۹۴ یکشنبه ۰۶ دی

به نام خدا

 

روز گذشته آقای بهمن کشاورز، ریاست محترم اسکودا، بیان فرمودند که نتایج آزمون وکالت نهایتاً تا تاریخ ۱۵ بهمن ماه اعلام خواهد شد. در این خصوص ذکر چند نکته ضروری به نظر می رسد:

۱- احتمالاً بنا به دلایلی، در تنظیم کلید سوالات، اختلاف نظر وجود دارد و همین امر، موجب تاخیر در تهیه کلید و ارسال آن به سازمان سنجش شده است.

۲- یک زمان معقولی از تاریخ انتشار کلید و نهایی شدن آن وجود دارد و پس از دریافت نظرات داوطلبان و قطعی شدن کلید، تصحیح پاسخبرگ ها صورت خواهد گرفت.

۳- اعلام تاریخ ۱۵ بهمن ماه برای جلوگیری از هرگونه تعجیل و بروز اشتباه و در نهایت حفظ حقوق داوطلبان بوده است.

۴- البته انتظار و توقع داوطلبان محترم، به حق و قابل قبول است لیکن در این شرایط و اوضاع و احوال چاره ای جز صبر و شکیبایی نیست.

توجه: متاسفانه برخی داوطلبان محترم در اعلام نظرات و دیدگاههای خود، از الفاظ یا اصطلاحات و عباراتی استفاده می کنند که قابل انتشار نیست. به هر حال رعایت ادب، اخلاق و احترام به حقوق دیگران وظیفه ی ماست. بدین وسیله از کاربران محترم از عدم انتشار پیام یا نظرشان پوزش می طلبیم.

 

 

موفق باشید

محمد فرجی

مدیر موسسه طرح نوین اندیشه

۶/ ۱۰/ ۹۴به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.1 - 8 ؟

  • بهادر درتاریخ ۱۳۹۴/۱۰/۰۶

    به احتمال زیاد خبر نگار مصاحبه کننده با دکتر کشاورز در درج خبر دچار اشتباه شده اند و اعلام نتایج در ۱۵دیماه خواهد بود.در غیراینصورت سوءمدیریت مسولین خواهد بود.آقای کشاورز بین ۷دیماه تا ۱۵بهمن کلی فاصله ست.