تصویر ثابت

نفرات برتر
آخرين بروزرساني :۱۹ دی ۹۴ ساعت ۰۹:۰۶
۹۴ یکشنبه ۰۶ دی

بازرس کانون وکلای دادگستری مرکز نسبت به تاخیر در اعلام نتایج آزمون وکالت سال ۹۴ واکنش نشان داد و گفت: این موضوع در جلسه امروز هیات مدیره کانون وکلای دادگستری مرکز عنوان و قرار شد که نامه‌نگاری‌هایی از سوی کانون مرکز با اسکودا صورت گیرد.

عبدالله سمامی در گفت‌وگو با خبرنگار حقوقی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با بیان این مطلب اظهار کرد: اسکودا باید پاسخگوی افکار عمومی باشد و به این راحتی نمی‌توان گفت که اعلام نتایج آزمون وکالت در تاریخ ۱۵ بهمن ماه انجام می‌شود.

وی با یادآوری اینکه سنجش آزمونی مانند آزمون وکالت حداقل یک یا دو روز طول می‌کشد و دو ماه زمان برای اعلام نتایج آن هیچ توجیهی ندارد، گفت: به نظرم اتحادیه کانون‌ها باید پاسخگو باشد و ایراد کار را اعلام کند؛ زیرا داوطلبان استرس دارند.

سمامی با تاکید بر اینکه اتحادیه کانون‌ها باید هر پاسخی را که برای این موضوع دارد اعلام کند تا افکار عمومی در جریان قرار گیرد، گفت: ضمن احترام به فرمایشات آقای کشاورز، به نظرم سازمان سنجش با هر حجم کاری قادر است آزمون‌های کشور را برگزار و نتایج را هم اعلام کند؛ لذا مشخص است که دیر اعلام شدن نتایج آزمون وکالت ایراد دارد و دیر اعلام شدن کلید سئوالات آزمون نیز پاسخ روشنی به این امر است.

وی ادامه داد: به دنبال مقصر در این موضوع نیستم، بلکه بحث مهم پاسخگویی است و باید پاسخ درستی به شرکت‌کننده ها و خانواده های‌شان داده شود.

سمامی افزود: در جلسه امروز مراتب اعتراضم را نسبت به این موضوع اعلام کردم و قرار شد نامه نگاری هایی از سوی کانون مرکز با اسکودا صورت گیرد تا مشخص شود که دلیل دیر اعلام شدن نتایج آزمون وکالت چیست.به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.9 + 7 ؟

 • مهران درتاریخ ۱۳۹۴/۱۰/۰۷

  با سلام
  ای کاش به مدیران جوان ؛ با ذوق ؛ با انرژی و به روزی مانند ایشان و دیگرانی که در پشت سر مدیرانی که شاید یک روزی موثر بودند، ولی الان به علت کهولت و فرسودگی ؛ دیگر بازدهی مناسب ندارند، فرصت داده شود.
  احترام پیشکسوت واجب است ولی راکد کردن انرژی و فکر ها و ایده های تازه و جوان، اشتباه بزرگی ست.
  مدیران جوان می توانند از پشتوانه ی تجربه ی مدیران پا به سن گذاشته به عنوان مشاور استفاده کنند و با روحیه ی خستگی ناپذیر خودشون ، روح تازه ای در کالبد تشکیلات و سازمان بدمند.
  ولی افسوس که ..
  طعم شیرین قدرت و ریاست، اجازه ی بروز این اندیشه رو هیچگاه نخواهد داد.
  والله اعلم

 • علی م درتاریخ ۱۳۹۴/۱۰/۰۶

  سلام
  جناب آقای دکتر سمامی از نیروهای جوانی هستند که به هیات مدیره کانون مرکز با شایستگی راه پیدا کردند و همین اظهارنظر ایشان نشان میدهد که برخلاف بسیاری از اعضای محترم هیات مدیره کانونهای وکلا با دغدغه ها و مشکلات داوطلبان آزمون وکالت به خوبی آشنا هستند.
  ای کاش از این دست افراد با درک بالا والبته جوان بیشتر به هیات مدیره کانونها راه پیدا کنند،افرادی همچون خانم دکتر ضرابی.

 • یاسر محمدی درتاریخ ۱۳۹۴/۱۰/۰۶

  سلام
  اگرچه کمی دیر بود؛ ولی بهتر از هیچ بود.
  بعضی از وجدان ها ، با کمی تاخیر به جنب و جوش میان و بعضی ها هم که اصلا بخاری ازشون بلند نمی شه و وجدانشون در خواب ناز تشریف داره.
  باز هم ممنون از ایشون و جناب آقای فرجی که اخبار رو به روز برای داوطلبین چشم انتظار به نمایش در میارن
  خدا به شما خیر بده

 • یاسمن درتاریخ ۱۳۹۴/۱۰/۰۶

  سلام
  آخرش یه شیر پاک خورده پیدا شد که صدای ما رو بشنوه
  خدا رو شکر
  خدا خیرش بده

 • سمیرا درتاریخ ۱۳۹۴/۱۰/۰۶

  خدا رحمت کنه رفتگان ایشون رو
  خدا طول عمر بده به ایشون و سایه شون بر سر خانواده شون مستدام
  آخرش یکی پیدا شد که پیگیر این همه خواهش و تمنا های هفتاد هزار نفر آدم باشه