تصویر ثابت

نفرات برتر
آخرين بروزرساني :۵ بهمن ۹۴ ساعت ۰۸:۴۵
۹۴ چهارشنبه ۰۲ دی

به نام خدا

دویست و نود و نهمین نمایشگاه کتاب استانی با حضور ۲۸۴ ناشر از سراسر کشور روز ۵شنبه ۳ دی ماه با حضور معاون امور فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیرعامل موسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران افتتاح می شود.

ilam_tnovin

به گزارش روابط عمومی موسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران، نهمین نمایشگاه کتاب استان ایلام از تاریخ ۳ تا ۹دی ماه دربلوار شهید بهشتی شهر ایلام برگزارمی شود. در این دوره از نمایشگاه ۲۸۴ ناشر از سراسر کشور بیش از ۳۴ هزار عنوان کتاب در زمینه های مختلف را در ۱۹۰ غرفه به نمایش خواهند گذاشت. برای حمایت از ناشرانی که امکان حضوردرنمایشگاه را ندارند دربخش فروش متمرکز۳۰ ناشر کتاب های خود را عرضه خواهند نمود.

۵ ناشراز استان ایلام در این دوره از نمایشگاه حضور خواهند یافت. در نهمین نمایشگاه کتاب ایلام ۲۵۰ میلیون تومان بن یارانه ای خرید کتاب با تخفیف ۲۰ درصدی دربین بازدیدکنندگان توزیع خواهد شد.

۱۶ برنامه جنبی از قبیل روان شناسی خانواده، روزهای فرهنگی شهرستان های ایلام، پدافند غیرعامل، حجاب درتحکیم خانواده، ایلام شناسی، شب شعر، کارگاه های آموزشی، جشن میلاد پیامبر(ص)، جنگ نرم، کتاب و کتاب خوانی ازدیدگاه قرآن کریم درنمایشگاه به اجرا در خواهد آمد. ایستگاه سرگرمی های کودکان و نوجوانان نیز در نمایشگاه میزبان کودکان خواهد بود.

نهمین نمایشگاه کتاب استان ایلام با همت موسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و با حمایت معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از تاریخ ۳ تا ۹ دی ماه برگزار می شود.

در این نمایشگاه محصولات انتشاراتی موسسه با تخفیف ویژه تقدیم مراجعان محترم خواهد شد.به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.9 + 7 ؟