تصویر ثابت

نفرات برتر
آخرين بروزرساني :۶ بهمن ۹۴ ساعت ۰۹:۳۸
۹۴ سه شنبه ۱۷ آذر

به نام خدا

 

روز دوشنبه (۱۶ آذر) دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد ۹۵ در سایت سازمان سنجش منتشر گردید. نکته قابل توجه در این دفترچه «منبع طرح سوال در درس آیین دادرسی کیفری» بود که اعلام شده است «قانون آیین دادرسی کیفری سال ۱۳۹۲ منبع طرح سوال نیست.». این تاکید، از آنجا جای تعجب دارد که از سال ۹۴ نه تنها قانون آیین دادرسی کیفری لازم الاجرا شده است بلکه اصلاحات و الحاقاتی نیز در آن صورت گرفته است. به نظر می رسد، سازمان سنجش در درج این پیام، دچار نوعی خطاء شده زیرا در سال گذشته همین «توجه» در دفترچه درج شده بود که در چاپ سال جدید نیز عیناً آمده است. به هر حال باید منتظر اعلام نظر مسولان محترم سازمان سنجش ماند تا در این خصوص اطلاع رسانی نمایند.

پیشنهاد: داوطلبان محترم تا تعیین تکلیف قطعی از مطالعه ی آیین دادرسی کیفری (جدید یا قدیم) خودداری و فعلاً سایر منابع را مطالعه فرمایند.

محمد فرجی

مدیر موسسه طرح نوین اندیشه

۱۷/ ۹/ ۹۴به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.9 + 8 ؟

  • محمد فرجی مدیر موسسه طرح نوین درتاریخ ۱۳۹۴/۰۹/۱۸

    با سلام
    به نظر می رسد سازمان مرتکب یک خطای سهوی شده است.

  • محمدرضا درتاریخ ۱۳۹۴/۰۹/۱۷

    خیلی جالبه زمانی که امثال من در این آزمون شرکت می کردیم قانون جدید ملاک طرح سوال بود من در حال فارغ التحصیلی هستم سازمان محترم سنجش به یاد قانون فسخ شده افتاده و به احتمال زیاد چند روز مانده به ازمون این مورد را اصلاح و به استرس خود ساخته داوطلبان خاتمه خواهد داد