تصویر ثابت

نفرات برتر
آخرين بروزرساني :۷ بهمن ۹۴ ساعت ۱۱:۴۹
۹۴ شنبه ۱۴ آذر

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از اتمام مهلت ثبت‌نام برای شرکت در آزمون دوره کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور در روز یکشنبه ۱۵ آذرماه خبر داد.

حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گفت: ثبت‌نام برای شرکت در آزمون دوره کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور برای مهرماه سال ۹۵ (نوبت شانزدهم که ساعت ۱۵ روز دوشنبه ۱۵ آذرماه) از طریق شبکه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org آغاز شده بود فردا یکشنبه ۱۵ آذرماه پایان می‌پذیرد.

وی افزود: به کلیه داوطلبان علاقه‌مند به ثبت‌نام که تاکنون برای ثبت‌نام اقدام نکرده‌اند توصیه می‌شود در مهلت باقیمانده ضمن مراجعه به سایت سازمان سنجش و پس از مطالعه دفترچه راهنما نسبت به تکمیل تقاضانامه اینترنتی اقدام نمایند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در پایان در مورد آمار ثبت‌نام کنندگان و زمان برگزاری این آزمون اظهار کرد: تا ساعت ۸ صبح امروز شنبه ۱۴ آذرماه، ۹ هزار و ۷۸۳ برای شرکت در این آزمون ثبت‌نام کرده‌اند. این آزمون در روز پنجشنبه ۱۳ اسفندماه در حوزه‌های امتحانی مربوط برگزار می‌شود.به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.4 - 7 ؟