تصویر ثابت

نفرات برتر
آخرين بروزرساني :۷ بهمن ۹۴ ساعت ۱۱:۴۶
۹۴ شنبه ۱۴ آذر

به نام خدا

 

pdf

طبق وعده ی قبلی، یادداشت «بررسی احتمال و شانس قبولی در آزمون وکالت ۹۴» روز شنبه (۱۴ آذر) ساعت ۱۲ در سایت طرح نوین قرار گرفت. کاربران محترم لطفاً به موراد ذیل توجه فرمایند:

۱- آمار اعلام شده بر اساس اطلاعات ثبت شده ی کاربران در «سامانه ی معدل گیری» می باشد. بنابراین اگر داوطلبی، احتمال می دهد، اطلاعاتش در سامانه ثبت نشده، می تواند مجدداً اطلاعات خود را در سامانه وارد نماید.

۲- نمرات اعلام شده بررسی و تحلیل اینجانب است و احتمال دارد چند درصدی هم با «حقیقت» در تعارض باشد. بنابراین، فعلاً به آنچه اعلام شده در حد یک «فرضیه» توجه کنید. امیدوارم آنچه بعداً از سوی سازمان سنجش اعلام می گردد، رضایت شما کاربران محترم را فراهم سازد.

۳- درصدها و معدل های اعلام شده، فعلاً قطعی است. لطفاً از پرسیدن های مکرر و چانه زدن در مورد نمره ی خود جداً خودداری فرمایید زیرا امکان پاسخگویی نیست.

۴- حداکثر احتمال «۵ درصد» یا «یک نمره» جابه جایی وجود دارد. بنابراین داوطلبانی که معدل آنها طبق سامانه کمتر از میانگین «۴۵ درصد» یا «۹ از ۲۰» است تقریباً دیگر شانسی برای قبولی نخواهند داشت اما معدل های بالاتر از آن می توانند همچنان منتظر بمانند.

۵- موسسات محترم دیگر هم اقدام به «معدل گیری» نموده اند که احتمالاً حدود «نیم نمره» اختلاف بین معدل های اعلام شده وجود دارد. این موضوع طبیعی است. بنابراین درصدد «تایید» یا «تکذیب» موسسات دیگر نباشید. زیرا همه ی موسسات احتمال خطا یا اشتباه دارند و آنچه قطعی و مسلم است، «کلید اصلی» سازمان سنجش می باشد.

۶- تمام آنچه که از سامانه استخراج شده، براساس «تجربه و تخصص» مورد قضاوت و تحلیل قرار گرفته و به شما کاربران محترم تقدیم شده است.

۷- این سامانه فعلاً فعال است. بنابراین داوطلبان دیگر هم می توانند اطلاعات خودرا وارد سامانه نمایند. اگر نسبت به «آخرین نمره ی قبلی» تغییری ایجاد شد، حتماً در یادداشت جداگانه ای، اطلاع رسانی خواهد شد.

 

موفق باشید

محمد فرجی

مدیر موسسه طرح نوین اندیشه

۱۴/ ۹/ ۹۴به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.7 + 1 ؟