تصویر ثابت

نفرات برتر
آخرين بروزرساني :۱۱ بهمن ۹۴ ساعت ۰۹:۵۹
۹۴ یکشنبه ۰۸ آذر

به نام خدا

 

از روز شنبه (۷ آذر) نظرسنجی کیفیت سوالات آزمون وکالت ۹۴ در سایت طرح نوین منتشر شده است. از عموم داوطلبان آزمون، برای شرکت در این نظر سنجی دعوت به عمل می آید.

 

   موسسه طرح نوین اندیشهبه کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.3 + 2 ؟

 • محمد فرجی مدیر موسسه طرح نوین درتاریخ ۱۳۹۴/۰۹/۲۸

  با سلام
  نا امید نباشید.

 • مریم درتاریخ ۱۳۹۴/۰۹/۲۷

  سلام.
  وقت شما به خیر.
  امسال سوالات تجارت برای من سخت بود.و سوالات اصول متفاوت از سال قبل.و نمونه سوالهایی که دیده بودم.
  میخواستم بدونم به نظر شما با درصدهای مدنی ۵۱ -آدم۶۱-تجارت ۳۳-اصول۵۳-جزا۸۸-کیفری۸۲ شانس قبولی کانون اصفهان رو دارم؟

 • ali درتاریخ ۱۳۹۴/۰۹/۰۸

  به نظرم بایدبرای کسی که جواب درستی داده براش باتاثیرمثبت حذف کنن؛به هرحال ازمونه وهیچکس نبایداین وسط ضررکنه من به همه سوالاتی که بچهامیگن بایدحذف شه وازین حرفاپاسخ درستی دادم و واقعادورازانصافه که به ضررمن وبه نفع کسی بشه که اصلاهیچ پاسخی نداده

 • محمد فرجی مدیر موسسه طرح نوین درتاریخ ۱۳۹۴/۰۹/۰۸

  با سلام
  دوست گرامی. ممنون از نظرات ارزشمند شما. بهتر است دید گاهها و انتقادات خود را مستقیما به اسکودا تقدیم نمایید. حتما رسیدگی خواهد شد. موفق باشید.

 • ایرانی درتاریخ ۱۳۹۴/۰۹/۰۸

  با سلام و احترام به دست اندرکاران موسسه ی فاخ طرح نوین اندیشه و عرض خدا قوت به خسته نباشید به همه ی دوستان عزیز، داوطلبین محترم آزمون وکالت ۹۴٫
  همانطور که اکثر قریب به اتفاق دوستانی مستحضر می باشند و بنده به کرار در طی این چند روز از جمع کثیری از ایشان جویا شدم ، طراحی سوالات مدنی به شیوه ی نامناسب و در بعضی از سوالات به طور مشهودی مبهم و پاسخ هایی مد نظر طراح محترم بود که به قول اصولیین هیچ قرینه ای برای اینکه داوطلب رو بین دو گزینه ی باقی مونده مطمئن کنه وجود نداشت.
  منجمله سوال چهارم که در رابطه با معامله ی اضطراری بود. بنده خودم بین دو گزینه ی صحیح بودن معامله قابل ابطال بودنش توسط دادگاه مردد بودم. نه به این دلیل که اطلاعاتی در این زمینه نداشته باشم و برعکس، کاملا به این موضوع واقف و مسلط بودم ولی تردید من به قابل ابطال بودن به این دلیل بود که طرز نگارش این پاسخ به گونه ای بود که انگار دادگاه رأسا می تونه ابطال کنه ، با اینکه حتی اگر از این اضطرار سوء استفاده شده و به فرمایش مرحوم دکتر کاتوزیان می شود از مصادیق اکراه باشد، طبق اصول دادرسی می بایست اول به دادگاه رجوع کرد و بعد دادگاه می تونه با احراز شرایط، ابتدا عدم نفوذ رو تایید و بعد به درخواست طرف معامله ، این معامله رو ابطال کنه نه اینکه به مانند ادبیات پاسخ این سوال، بتواند راسا ابطال نماید.
  اما در پاسخ نامه اصلا به این نکته اشاره نشده.
  اگر پاسخ اینگونه بود که در صورت درخواست طرف معامله در مواردی قابل ابطال است؛ یک قرینه ی صحیح در پاسخ بود و می شد برداشت مناسب را داشت.
  یا مثلا در رابطه با سوال ۵۳ قانون تجارت که یک سوال کاملا اختلافی ست؛ (بین نظریه ی جناب اقای دکتر اسکینی و همچنین معاهده ی ژنو ، که قائل به استقلال امضاء هستند و از طرفی نظریه ی جناب آقای دکتر کاویانی که قائل به خلاف این موضوع هستند)… خب تکلیف داوطلب در این مورد چیست؟ چگونه و با چه منطقی می تواند سلیقه و ذهنیت درونی طراح محترم سوال را متوجه شود؟!!
  به هر حال می بخشید که کمی نوشتارم به طول انجامید. ازحضور ارزشمند جناب آقای فرجی و همچنین دیگر داوطلبان محترم خواهشمندم که در صورت صلاحدید نسبت به طرح اعتراض به سوالات مدنی و به خصوص سوال چهارم ، به مراجعی که ثبت اعتراض می نمایند اقدام فرمایند تا بلکه این گونه سوالات حذف و حداقل خسارت به شرکت کنندگان وارد آید.
  در پناه خدا