تصویر ثابت

نفرات برتر
آخرين بروزرساني :۱۲ بهمن ۹۴ ساعت ۱۱:۳۶
۹۴ چهارشنبه ۰۴ آذر

به نام خدا

 

 pdf

امروز چهارشنبه (۴ آذر) است و داوطلبان خود را برای حضوری موفق در آزمون وکالت، آماده می نمایند.

تقریبا با قاطعیت می توان گفت، عموم داوطلبان در وضعیت خاصی قرار داشته که بسته به شرایط و کیفیت علمی آنها خواسته های متفاوتی دارند.

۱- داوطلبانی که با هدف «کسب رتبه» مطالعه نموده اند آرزو دارند سوالات به نحوی طرح شود که متناسب با زحمات آنها باشد. بنابراین از طرح سوالات با سطح متوسط یا آسان، هرگز خوشحال نخواهند شد.

۲- داوطلبانی که با هدف «قبولی»، مطالعه نموده اند، آرزو دارند، طرح سوالات به گونه ای باشد که دانشجویان با سطح علمی خوب بتوانند به آن پاسخ دهند.

۳- داوطلبانی که «امیدوار به قبولی» هستند تمایل دارند کیفیت طرح سوالات به گونه ای باشد که منطبق با منابع و جزوات مطالعاتی آنها باشد. مطمئناً طرح سوالات سخت و پیچیده، شانس قبولی آنها را از بین خواهد برد.

۴- سایر داوطلبان نیز، امیدوار هستند حضوری آبرومندانه در آزمون داشته باشند و خیلی احتمال قبولی نمی دهند.

نتیجه: اصل رقابت میان گروه های دوم و سوم است و آنچه می تواند سرنوشت داوطلبان را متفاوت کند، پایین بودن «خطاها و اشتباهات» آنهاست. پس داوطلبان گروههای دوم و سوم باید مراقب پاسخ های اشتباه خود باشند و در غیر اینصورت، نمره ی منفی مانع اصلی موفقیت آنها خواهد بود.

موفق باشید

محمد فرجی

مدیر مؤسسه طرح نوین اندیشه

۴/ ۹/ ۹۴به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.3 + 1 ؟

  • admin درتاریخ ۱۳۹۴/۰۹/۰۶

    با سلام
    به زودی برنامه های موسسه در سایت اطلاع رسانی خواهد شد. بعلاوه منابع مطالعاتی مورد نیاز نیز در سایت اعلام خواهد شد.

  • وحید درتاریخ ۱۳۹۴/۰۹/۰۶

    سلام:برنامه ریزی برای وکالت ۹۵از چه زمانی توسط موسسه خوب شما شروع می شود؟آیا بسته جامع وکالت که از طرف شما تهیه شده یک بسته کامل است و نیاز به مطالعه منابع دیگری نمی باشد؟تشکر