آخرين بروزرساني :۱۴ بهمن ۹۴ ساعت ۰۷:۳۸
۹۴ شنبه ۳۰ آبان

 پیرو اطلاعیه‌های مورخ ۹۴/۷/۶، ۹۴/۷/۱۲ و ۹۴/۷/۱۶ این سازمان درخصوص اعلام تکمیل ظرفیت و یا ظرفیتهای جدید در برخی از کد رشته‌های تحصیلی آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد ناپیوسته) سال ۱۳۹۴ بدین وسیله از داوطلبانی که اسامی آنان به عنوان  پذیرفته نهایی رشته های تحصیلی دارای شرایط خاص (رشته‌های مصاحبه‌دار و یا بورسیه) در پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان اعلام گردیده، دعوت می‌نماید که در یکی از روزهای دوشنبه مورخ ۲/۹/۱۳۹۴  و یا سه‌شنبه مورخ ۱۳۹۴/۹/۳، با به همراه داشتن مدارک لازم (مدارک مندرج در اطلاعیه مورخ ۹۴/۶/۹ این سازمان درخصوص اعلام اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی) برای ثبت‌نام و ادامه تحصیل به موسسه آموزش عالی ذیربط مراجعه نمایند.

تذکرات مهم:

۱- پذیرفته شدگان مندرج در این اطلاعیه چنانچه قبلاً در در ردیف پذیرفته شدگان نهایی این آزمون قرار گرفته‌اند، نمی‌بایست از محل قبولی قبلی خود انصراف دهند، بلکه با آنان همانند دانشجوی انتقالی رفتار خواهد شد و توسط موسسه محل قبولی جدید، مدارک ثبت‌نامی افراد مذکور از محل قبولی قبلی آنان درخواست می‌گردد. ضمناً لازم به ذکر است که مطابق ضوابط، قبولی قبلی این دسته از داوطلبان نیز لغو می‌باشد.

۲- آن دسته از پذیرفته‌شدگانی که اسامی آنان به عنوان پذیرفته شده نهایی در دوره‌های روزانه به همراه این اطلاعیه در پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان درج گردیده، حتی در صورت عدم ثبت‌نام در موسسه محل قبولی، حق ثبت‌نام و شرکت در آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی سال ۱۳۹۵ را ندارند.

۳-  کلیه پذیرفته شدگان می‌بایست در زمان مقرر به منظور ثبت‌نام به موسسه محل قبولی خود مراجعه نمایند بدیهی است عدم مراجعه بموقع برای ثبت‌نام به منزله انصراف قطعی از تحصیل آنان ذیربط تلقی می‌گردد.

ضمناً داوطلبان گرامی می‌توانند سوالات خود را با بخش پاسخگویی اینترنتی این سازمان به نشانی: www.sanjesh.org در میان گذاشته و یا با شماره تلفن ۴۲۱۶۳ با پیش شماره ۰۲۱ تماس حاصل نمایند.

 برای مشاهده اسامی اینجا را کلیک کنید

روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور


به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران