تصویر ثابت

نفرات برتر
آخرين بروزرساني :۱۴ بهمن ۹۴ ساعت ۱۱:۲۷
۹۴ شنبه ۲۳ آبان

به نام خدا

 

 pdf

بیش از ۶۰ هزار نفر در آزمون وکالت ۹۴ ثبت نام نموده اند که در بهترین حالت حدود ۵/ ۳ درصد شانس قبولی دارند. اصولا داوطلبانی که تمام مسیر مطالعاتی را به درستی پیموده اند از احتمال و شانس زیادی برای قبولی و موفقیت برخوردار هستند لیکن رعایت پیشنهادات ذیل می تواند برای آنها سودمند باشد:

 

اول) زمان باقیمانده را مدیریت کنید.

از امروز فقط ۱۳ روز تا آزمون فرصت است. حداقل ۱۷۰ ساعت مفید برای مطالعه و مرور نهایی مطالب، کنار بگذارید.

 

 دوم) از مطالعه ی منابع جدید خودداری کنید.

روزهای باقیمانده، فرصت مطالعه ی کتاب یا جزوه ی جدید نیست. بهترین فرض در زمان باقیمانده، مرور نکات مهم و خلاصه نویسی های شخصی خودتان است.

 

سوم) استرس و اضطراب از خود دور کنید.

مانع اصلی در مدت باقیمانده، استرس و اضطراب است. کلید موفقیت شما، یقین و اعتماد به نفس بالا می باشد. در اینصورت بازدهی شما به نحو قابل توجهی افزایش خواهد یافت.

 

چهارم) ارتباط خود را با دیگران کمتر کنید.

هرگونه اتفاق یا موضوعی که ذهن شما را منحرف کند به نوعی شما را از مسیر موفقیت دور می نماید. بنابراین از تماس های غیر ضروری و زاید در مدت باقیمانده جداً خودداری فرمایید.

 

پنجم) تست زدن را تمرین کنید.

در هفته ی پایانی خود را در فضای آزمون قرار دهید و در پاسخبرگ های واقعی به سوالات آزمون های مختلف پاسخ دهید. تکرار فضای آزمون، ذهن شمارا آماده ی رقابت اصلی خواهد نمود.

 

ششم) در وقت استراحت تنها باشید.

با توجه به فشار روزهای پایانی، اوقات استراحت خود را به طور کامل به تنهایی و تمرکز ذهنی اختصاص دهید و ارتباط خود را با محیط پیرامون کمتر کنید.

 

هفتم) مراقب تغذیه و سلامتی خود باشد.

با توجه به شرایط فیزیکی و تغییرات آب و هوایی ممکن است تغذیه نامناسب یا بی احتیاطی، منجر به بیماری فصلی شود که بدترین اتفاق ممکن خواهد بود. لذا اصول ایمنی و بهداشتی را تا زمان آزمون رعایت فمایید.

 

هشتم) خدمات طرح جامع قبولی

استفاده از فایل های صوتی موجود در خدمات طرح جامع قبولی که به صورت رایگان آماده و تقدیم شده است در روزهای باقیمانده بسیار راهگشا خواهد بود. حتماً در سایت طرح نوین ثبت نام و از این خدمات رایگان استفاده فرمایید.

 

موفق باشید

محمدفرجی

مدیرمؤسسه فرهنگی طرح نوین اندیشه

۲۳/ ۸/ ۹۴به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.2 - 5 ؟

 • محمد فرجی مدیر موسسه طرح نوین درتاریخ ۱۳۹۴/۰۸/۲۸

  با سلام
  با یک برنامه ریزی دقیق و مطالعه ی صحیح می توانید به هدفتان برسید.

 • meysam درتاریخ ۱۳۹۴/۰۸/۲۷

  با سلام
  استاد گرامی ، با توجه به مدت باقی مانده پنج ماهه تا آزمون ارشد حقوق ، آیا می توان با حجم بالای مطالعه دانشگاههای سراسری تهران رتبه آورد و قبول شد ؟ چگونه .ممنون

 • محمد فرجی مدیر موسسه طرح نوین درتاریخ ۱۳۹۴/۰۸/۲۵

  با سلام
  موفق باشید.

 • Ali درتاریخ ۱۳۹۴/۰۸/۲۵

  سلام
  داوطلب گلستان هستم؛بااشتیاق بسوی ۶آذرمیروم

 • محمد فرجی مدیر موسسه طرح نوین درتاریخ ۱۳۹۴/۰۸/۲۴

  با سلام
  خدمات موجود در طرح جامع و مرور آزمونهای گذشته وظیفه ی اصلی شماست. ضمنا ۲ مرحله آزمون جامع برای شما در طرح جامع پیش بینی شده است. بنابراین به جای نگرانی به تکالیف خود عمل کنید.

 • محمد فرجی مدیر موسسه طرح نوین درتاریخ ۱۳۹۴/۰۸/۲۴

  با سلام
  مهم کیفیت داوطلبان است نه تعداد آنها.

 • صبا درتاریخ ۱۳۹۴/۰۸/۲۴

  ممنون آقای دکتر بابت یادداشت ها خوبتون و خدمات موسسه فقط من یه انتقاد داشتم اشخاصی مثل من که جز آزمون های ۲۸مرحله ای بودن و از اول اسفند ۹۳تقریبا هر هفته آرمون دادن از نظر روانی هم که نگاه کنیم به آزمون دادن وابسته شدن و برگزار نشدن آزمون این هفته های پایانی به نظرم کار درستی نبود. من شخصا الان با اینکه از نظر علمی شرایط خوبی دارم نگران مدیربت زمان و کنترل استرسم که اگه آزمونی میبود شاید بسیار کمک کننده بود. ممنون

 • f درتاریخ ۱۳۹۴/۰۸/۲۳

  سلام
  به نظرشما۱۶۰۰نفرشرکت کننده برای۴۵نفرظرفیت،زیاده؟یانه؟