تصویر ثابت

نفرات برتر
آخرين بروزرساني :۱۹ بهمن ۹۴ ساعت ۰۷:۳۰
۹۴ یکشنبه ۱۰ آبان

به نام خدا

 

 pdf

آزمون وکالت ۹۴ در تاریخ ۶ آذرماه برگزار خواهد شد و بخش قابل توجهی از داوطلبان با هدف قبولی در آزمون با تلاش بیشتر در مسیر مطالعاتی خود، گام بر می دارند. حال و هوای این روزهای داوطلبان براساس کیفیت علمی آنها متفاوت است که آنها را بررسی می کنیم:

 

الف. داوطلبان با هدف کسب رتبه ی برتر

این گروه از داوطلبان، کتب و منابع اصلی را خوانده اند و در حال حاضر در مرحله ی مرور و جمع بندی مطالب قبلی و مطالعه ی قوانین فرعی، آراء وحدت رویه و گزیده نکات بسیار مهم هستند. ایده آل این گروه پاسخگویی به حداقل ۷۵ درصد سوالات است.

 

ب. داوطلبان با هدف کسب رتبه ی قابل قبول

نسبت به گروه قبل تا حدودی از برنامه عقب هستند لیکن در تلاشند تا با مطالعه ی بیشتر خود را به سطح علمی مورد نیاز برسانند. هدف این گروه پاسخگویی به حداقل ۶۵ درصد سوالات است.

 

ج. داوطلبان با هدف نمره ی قبولی

نسبت به دو گروه قبلی ضعیف تر هستند لیکن مصمم به جبران عقب ماندگی مطالعاتی خود هستندو مطالعه ی بسته ی جمع بندی وکالت و استفاده از خدمات طرح جامع قبولی برای این بخش از داوطلبان قطعاً راهگشا خواهد بود. برای کسب نمره ی قبولی، پاسخگویی به حداقل ۶۰ درصد سوالات اجتناب ناپذیر است.

 

د. داوطلبان امیدوار

علیرغم زحمات و تلاش های پراکنده ای که داشته اند، شانس قبولی کمتری دارند لیکن امیدوار هستند تا برای آنها اتفاق خوبی رقم بخورد. البته اگر هم به نمره ی مورد نظر خود نرسند، تجربه ی بسیار خوبی بدست آورده اند. برای این گروه نیز بسته ی جمع بندی وکالت پیشنهاد می گردد.

 

ه. داوطلبان نگران

بخشی از داوطلبان عملاً در مقایسه با دیگر رقبا، شانس قبولی را از دست رفته می بینند و امیدی به قبولی خود ندارند. این روز هابیشتر در استرس و نگرانی آزمون به سر می برند و اوضاع مطابق میل آنها پیش نمی رود. به این گروه استفاده از خدمات طرح جامع قبولی (مندرج در سایت طرح نوین) پیشنهاد می گردد. به هر حال، هنوز روزنه ای با قیست. پس بهتر است، از آخرین فرصت خود استفاده نمایند.

 

و. داوطلبان بی تفاوت

این گروه که متاسفانه بخش بسیار زیادی را دربر می گیرد، کسانی هستند که هیچ فکر، هدف، برنامه ریزی برای آزمون امسال نداشته اند و از باب کسب تجربه یا انجام وظیفه در آزمون ثبت نام نموده اند. بنابراین در کمال بی تفاوتی این روزهای خود را سپری می کنند. احتمالاً مدتی طول خواهد کشید تا به هدف واقعی خود در زندگی حرفه ای برسند. موسسه طرح نوین اندیشه در این مسیر همراه این عزیزان خواهد بود.

 

خاتمه: ضمن احترام به عموم داوطلبان حدود ۳ درصد شانس قبولی در آزمون را دارند و حتماً کسانی که بیشتر از دیگران تلاش کرده باشند در این آزمون پذیرفته خواهند شد. پس تا فرصت باقیمانده باید از حداکثر توان، زمان و امکانات موجود استفاده نمود. درنگ در این روزها معنی ندارد.

 

 

موفق باشید

محمدفرجی

مدیرمؤسسه فرهنگی طرح نوین اندیشه

۱۰/ ۸/ ۹۴به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.6 - 10 ؟

 • محمد فرجی مدیر موسسه طرح نوین درتاریخ ۱۳۹۴/۰۸/۱۳

  با سلام
  پس از اعلام نظر سازمان ثبت اعلام خواهیم کرد.

 • وحید درتاریخ ۱۳۹۴/۰۸/۱۳

  سلام آیا برنامه آزمون آزمایشی مراحله جدید برای سردفتری در دست اقدام دارید ؟از چه زمانی است؟برای ثبت نام باید چکار کرد؟

 • محمد فرجی مدیر موسسه طرح نوین درتاریخ ۱۳۹۴/۰۸/۱۱

  با سلام
  لطفا دوره های آموزشی را کلیک کنید یا با شماره ۸۸۲۰۲۳۷۲ تماس بگیرید..۸۸۲۰۲۳۷۲

 • عسل درتاریخ ۱۳۹۴/۰۸/۱۰

  با سلام.برنامه آزمون دکتری را چه زمانی در سایت قرار میدهید؟
  آیا این برنامه شامل هر دو آزمون سراسری و آزاد میباشد؟
  لطفا هر چه زودتر اقدام بفرمایید.
  با تشکر

 • محمد فرجی مدیر موسسه طرح نوین درتاریخ ۱۳۹۴/۰۸/۱۰

  با سلام
  با آرزوی موفقیت شما.

 • همیشہ نگـــــران درتاریخ ۱۳۹۴/۰۸/۱۰

  من مخلوطی ازاین چندتاگروهی کہ توضیح دادین هستمـــ…..هم به فکرکسب رتبه مطلوب هم گاهی نگـــــران ،گاهی هم ناامید/،هم گاهی قانع به قبولی؛/گاهی هم امیدواربہ قبولی!!!!