تصویر ثابت

نفرات برتر
آخرين بروزرساني :۱۹ بهمن ۹۴ ساعت ۱۱:۳۶
۹۴ شنبه ۱۸ مهر

به نام خدا

 

برخی از داوطلبان برنامه ی مطالعاتی خود را بر پایه ی بسته ی جمع بندی قرار داده اند و برخی دیگر مردد به انتخاب در این خصوص هستند. پیرو برخی سوالات داوطلبان، ذکر چند نکته لازم به نظر می رسد:

۱- بسته ی جمع بندی به گونه ای تالیف و تدوین شده است که طراحان محترم چاره ای جز طرح سوال از این موضوعات و مباحث ندارند و اگر بخواهند خلاف آن عمل کنند، به نوعی قاعده ی آزمون وطرح سوالات را برهم زده اند.

۲- محتوای بسته، حداقل ۸۰درصد مباحث مورد نیاز علمی داوطلبان را تشکیل می دهد که از این مباحث، داوطلبان باید به حداکثر تسلط و مهارت دست یابند.

۳- بدون شک موضوعاتی است که در این بسته به آن پرداخته نشده است. جای نگرانی نیست بلکه معیار تالیف و تدوین بسته ی جمع بندی کسب حداقل میانگین ۶۵ درصد در آزمون است که به راحتی این مهم دست یافتنی خواهد بود.

۴- بنابراین داوطلبان محترم نگران محتوا و کیفیت علمی بسته ی جمع بندی نباشند بلکه تنها هدف و دغدغه ی خود را تسلط و یادگیری کامل محتوای بسته قرار بدهند. در اینصورت مطمئن باشند قبولی آنها حتمی خواهد بود.

۵- داوطلبانی که اقدام به تهیه بسته ی جمع بندی وکالت نموده اند، اگر متعهد شوند که حداقل دوبار محتوای بسته را با دقت و تمرکز کامل مطالعه کنند و تمام مباحث موجود در آن را به صورت مفهومی بیاموزند و نکات یا مباحث حفظی را هم به ذهن و حافظه ی خود بسپارند، تردید ننمایند که شانس مسلم قبولی هستند. البته نقش داوطلب و توانایی و ظرفیت علمی و یادگیری او بسیار حائز اهمیت خواهد بود.

 

محمد فرجی

مدیر موسسه فرهنگی طرح نوین اندیشه

۱۵/ ۷/ ۹۴

 به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.8 + 2 ؟

 • محمد فرجی مدیر موسسه طرح نوین درتاریخ ۱۳۹۴/۰۷/۱۶

  با سلام
  علاوه بر پروفایل در قسمت آخرین اخبار حقوقی هم موجود است.

 • کیانوش دانشمندی درتاریخ ۱۳۹۴/۰۷/۱۶

  با سلام و عرض ادب
  با تشکر از زحمات شما و همکارانتان
  با توجه به اینکه قوانین درس ایین دادرسی کیفری در خرداد ماه امسال اصلاح گردید ایا بسته جمع بندی نیز اصلاحیه دارد یا خیر و اگر هست به کدام قسمت سایت باید مراجعه نمایم
  با تشکر