تصویر ثابت

نفرات برتر
آخرين بروزرساني :۲۱ بهمن ۹۴ ساعت ۱۲:۳۲
۹۴ سه شنبه ۲۴ شهریور

به نام خدا

 

آگهی ثبت نام آزمون وکالت ۹۴ در سایت اسکودا منتشر گردیده است. در بند (۹- ۶) آگهی تصریح شده است: «تغییر محل کارآموزی به هیچ عنوان میسر نخواهد بود. بنابران داوطلبان محترم باید با در نظر گرفتن همه ی ویژگی ها و امکانات و محدودیت های فردی و خانوادگی خود صرفا در حوزه ی کانونی ثبت نام کنند که قصد کارآموزی و وکالت در محدوده ی آن را دارند.»، با تصریح این بند می توان نتیجه گرفت:

۱- هر پذیرفته شده در آزمون وکالت، ملزم است در کانون محل پذیرش خود کارآموزی نماید و امکان تغییر محل کارآموزی تحت هیچ عنوان میسر نخواهد بود.

۲-پس از اخذ پروانه پایه یک وکالت دادگستری و بر اساس شرایط و مقررات حاکم در آن زمان می توان در خصوص «انتقال» به کانون دیگر، اقدام نمود. البته ممکن است تا آن زمان شرایط حاکم به نفع یا به ضرر متقاضیان انتقال باشد.

توجه مهم: «عدم امکان تغییر محل کارآموزی» به صراحت در آگهی ثبت نام آمده است. لطفاً اگر سوال یا ابهامی هم دارید فقط از طریق کانون مورد نظر خود سوال فرمایید.

 

موسسه طرح نوین اندیشهبه کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.6 - 10 ؟

 • محمد فرجی مدیر موسسه طرح نوین درتاریخ ۱۳۹۴/۰۶/۲۵

  با سلام
  مقداری هم برای مطالعه خود وقت بگذارید.

 • nazanin درتاریخ ۱۳۹۴/۰۶/۲۴

  پس سعی کنیم دراستان بومی خودمان شرکت کنیم،
  دیگه به بهونه ارشدهم پس نمیشه جابجاشد!!!!!

 • محمد فرجی مدیر موسسه طرح نوین درتاریخ ۱۳۹۴/۰۶/۲۴

  با سلام
  هر کس فقط در شهری که پذیرفته می شود می تواند کارآموزی نماید.

 • مهیار درتاریخ ۱۳۹۴/۰۶/۲۴

  سلام یعنی اگر کسی امسال شهر سمنان قبول شد نمیتونه تهران کار اموزی کنه چون تهران زیر مجموعه کانون مرکزه؟ یا منظور اینه که مثلا کسی اردبیل قبول شد نمیتونه تهران آر آموزی کنه؟