تصویر ثابت

نفرات برتر
آخرين بروزرساني :۲۵ بهمن ۹۴ ساعت ۰۹:۰۶
۹۴ شنبه ۰۷ شهریور

به نام خدا

 

 pdf

برخی از علاقمندان به شرکت در آزمون سردفتری اسنادرسمی، در خصوص برگزاری آزمون و ظرفیت های پذیرش در سال ۱۳۹۴ دچار نگرانی هستند و در این خصوص نظراتی را در فضای مجازی طرح می نمایند. جهت روشن شدن موضوع ذکر چند نکته ضروری است.

۱- خبر برگزاری آزمون سردفتری اسنادرسمی در اواخر سال گذشته به صورت رسمی توسط ریاست محترم سازمان ثبت، آقای دکتر تویسرکانی، اعلام شد و تا کنون نظر مخالفی از سوی ایشان یا سازمان محترم ثبت اعلام نشده است. بنابراین، همچنان فرض بر صحت و درستی خبر اعلامی در گذشته می باشد.

۲- در خصوص ظرفیت های پذیرش، همانطور که قبلاً هم بیان شده باید به صورت رسمی در آگهی ثبت نام اعلام گردد و هرگونه حدس یا گمانه زنی در این خصوص فاقد اعتبار است.

۳- برخی کاربران نیز در بیان نظرات خود با استناد به واژه هایی چون «منبع موثق» یا «مقام مطلع» یا «مقام مسوول» می خواهند به نظر خود اعتبار و رسمیت بخشند. در این خصوص باید گفت: داوطلبان و جوانان این کشور نامحرم و غریبه نیستند. بنابراین اگر فردی در هر مقام یا مسوولیتی که باشد و صلاحیت اظهار نظر را دارا باشد باید در جهت حفظ حقوق عموم داوطلبان آن را به صورت رسمی و علنی بیان نماید و از ایجاد هر گونه رانت خبری یا اطلاعاتی به طور جدی خودداری نماید.

۴- از کلیه داوطلبان و کاربران محترم نیز تقاضا دارد، اخبار مربوط به برگزاری آزمون سردفتری را از سایت سازمان ثبت یا سایت های معتبر حقوقی کشور پیگیری نمایند.

 

موفق باشید

محمد فرجی

مدیر مؤسسه طرح نوین اندیشه

۷/ ۶/ ۹۴به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.10 + 2 ؟

 • محمد فرجی مدیر موسسه طرح نوین درتاریخ ۱۳۹۴/۰۶/۰۹

  با سلام
  در همین یادداشت دراین خصوص صحبت کرده ایم. لطفا به شایعات هم توجه نکنید.

 • رامین درتاریخ ۱۳۹۴/۰۶/۰۸

  سلام دوست عزیز لطفا درصوت داشتن اطلاعاتی ازقبیل زمان ومکان برگزاری ازمون و تاریخ ثبت نام توضیحاتی بفرمایید
  چونکه شایعاتی در رابطه با عدم برگزاری ازمون ۹۴ میان دوستان پراکنده شده باتشکر

 • محمد فرجی مدیر موسسه طرح نوین درتاریخ ۱۳۹۴/۰۶/۰۸

  با سلام
  ۱-فعلا طبق برنامه ازمونها عمل کنید.
  ۲-ماه پایانی را به قانون خوانی بپردازید.
  ۳-تمرکز و دقت زیاد هم فراموش نشود.

 • جواد درتاریخ ۱۳۹۴/۰۶/۰۷

  سلام اقای فرجی عزیز
  ضمن خسته نباشیدمیخواستم اگر لطف بفرمایید ازشمادوست گرامی راهنمایی بگیرم.من در ازمون ازمایشی یکی از موسسات ثبت نام کردم ازتیرماه دارم درس میخونم سال قبلش هم در حدود۱۴۰۰ساعت خوندم ولی متاسفانه با اختلاف ناچیزی رد شدم برای کانون مرکز.الان که ازمونها رو شرکت کردم روزی بین ۸تا۱۱ ساعت میخونم ولی متاسفانه هرچقدر تلاش وتمرکزم رو بیشتر میکنم بازم تغییر محسوسی در نتایجم نمی بینم و مثلا این هفته میانگینم تو ازمون شده ۶ وهفته قبلش شده ۱۰ ودر واقع دامنه نوسانش خیلی زیاده.به نظرتون چکار کنم که نتایج بهتری بگیرم؟لازم به ذکره من از مختصرحقوق مدنی تجارت ودادرسی مدنی شما هم استفاده میکنم وبه نظرتون بهتر نیست که فقط روی قوانین متمرکز بشم؟متشکرم پیشاپیش