تصویر ثابت

نفرات برتر
آخرين بروزرساني :۸ اسفند ۹۴ ساعت ۰۹:۲۵
۹۴ دوشنبه ۰۵ مرداد
خبرگزاری میزان: میرکوهی با اشاره به تدوین ۱۴ آیین نامه از قانون جدید آیین دادرسی کیفری و ارسال آن به قوه قضاییه جهت بررسی های بیشتر، گفت: حدود ۳ تا ۴ آیین نامه از این قانون باقی مانده است که به زودی به دستگاه قضا ارسال می‌شود.

«عبدالعلی میرکوهی» در گفت‌وگو با خبرنگار حقوقی و قضایی میزان در خصوص آیین نامه های قانون آیین دادرسی کیفری گفت: ۱۴آیین نامه از قانون جدید آیین دادرسی کیفری قبل از اجرای این قانون  تدوین شده و به قوه قضاییه جهت بررسی‌های بیشتر تحویل داده شده است.

وی ادامه داد: علاوه بر این تعداد، ۴ آیین نامه باقی مانده است که متن‌های آن نیز تهیه و تعیین شده است و پس از بررسی‌های نهایی به زودی به قوه قضاییه ارسال شده است.

میرکوهی با اشاره به ضرورت همکاری‌های بین دستگاهی در خصوص این آیین نامه‌ها گفت: برخی از این آیین نامه‌ها نیاز به همکاری دستگاه‌های مختلف دارد و باید از دستگاه‌های متعددی در این زمینه دعوت به همکاری صورت گیرد.

معاون پارلمانی وزیر دادگستری افزود: تعداد و اسامی دستگاه‌هایی که نیاز به همکاری آنها وجود دارد، طبق هر آیین نامه متفاوت است و تعداد دستگاه ها نیز متغیر است.

میرکوهی از اتمام کلی این آیین نامه ها خبر داد و عنوان کرد: با توجه به ابلاغ و اجرای آیین دادرسی کیفری، بخش عمده آیین نامه ها تدوین شده است و قوه قضاییه در حال بررسی آنها است.به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.2 - 6 ؟