تصویر ثابت

نفرات برتر
آخرين بروزرساني :۲۰ بهمن ۹۴ ساعت ۰۷:۰۶
۹۴ چهارشنبه ۲۰ خرداد

به نام خدا

 

 pdf

همانطور که در یادداشت های گذشته گفته شده است، عوامل متعددی در موفقیت و پیشرفت داوطلبان و دانشجویان حقوقی موثر است. متاسفانه بخش قابل توجهی از دانشجویان و فارغ التحصیلان از این عوامل مهم و اساسی «محروم» هستند. نکته ای که شاید در بدو امر به چشم نمی آید لیکن غفلت از آن یک خطای بزرگ خواهد بود.

در تاکید بر اهمیت این مطلب، ذکر چند نکته ضروری به نظر می رسد:

۱- انتخاب اولویت های مهم زندگی براساس زمان تحقق آنها، کار افراد با هوش وزیرک است. پس اخذ مدرک تحصیلی یا موفقیت در آزمونی خاص در همین حوزه بررسی می گردد.

۲- در جامعه ای که تقریبا افراد یکسان می بینند و خواسته ها مشترک است، موفقیت حق کسانی است که بیشتر از دیگران فکر، برنامه ریزی و تلاش می کنند.

۳- امروزه بها و هزینه ی موفقیت برای دانشجویان و داوطلبان خیلی زیاد نیست. با اندکی صبر و حوصله و هزینه های معنوی می توان آینده ی خود را تضمین نمود. مهم فعل خواستن است که باید به درستی صرف شود.

۴- جمعیت بی شمار داوطلبان و متقاضیان مشاغل و فرصت های حقوقی نباید موجب نگرانی باشد. کافیست یکساعت زودتر از دیگران فعالیت خود را آغاز کنیم و یکساعت دیرتر از بقیه، کار خود را به پایان برسانیم.

۵- «دقت و تمرکز» و دوری از حواشی و موضوعات بی ارزش یا کم ارزش، برگ برنده ای است که افراد باخرد و دور اندیش اهمیت آن را به خوبی می دانند.

 

موفق باشید

محمد فرجی

مدیر موسسه طرح نوین اندیشه

۲۰/ ۳/ ۹۴به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.9 + 5 ؟

 • محمد فرجی مدیر موسسه طرح نوین درتاریخ ۱۳۹۴/۰۶/۲۶

  با سلام
  موفق باشید.

 • رضا کارگر درتاریخ ۱۳۹۴/۰۶/۲۶

  سلام ممنون از شما

 • طرح نوین درتاریخ ۱۳۹۴/۰۳/۳۰

  با سلام
  این روش مورد تایید موسسه است و اگر خسته می شوید بهتر است به فکر کار دیگری باشید نه درس خواندن.

 • علی درتاریخ ۱۳۹۴/۰۳/۲۹

  منم موافقم..پاسخنامه تشریحی واقعا مختصره…وتحلیل صوتی هم زمان بر ووقت گیروخسته کننده است…

 • محمد فرجی مدیر موسسه طرح نوین درتاریخ ۱۳۹۴/۰۳/۲۳

  با سلام
  علاوه بر پاسخنا مه تشریحی کارگاه تحلیل سوالات نیز در دسترس داوطلبان است. ضمنا بارها گفته شده سوالات درسی خود را از طریق پروفایل داوطلبی طرح نمایید.امکانات موسسه به قدر کافی وجود دارد لیکن شما باید وقت بیشتری را صرف مطالعه و پرسش های خود صرف نمایید.

 • علیرضا درتاریخ ۱۳۹۴/۰۳/۲۳

  سلام استاد
  بنده توازمونهای سردفتری شرکت کردم ولی متاسفانه زیاد استفاده نمیتونم بکنم اولا” تو موسسه کسی نیست که بتونه سوالات مارو بصورت تخصصی پاسخ بده وثانیا” پاسخنامه تشریحی سوالات مخصوصا” حقوق مدنی خیلی کلیه وبه ندرت به مواد اشاره میکنه وسوالایی هم که جوابشون از مواد قانونی نیست تو تشریح جواب اصلا توضیحی در مورد اینکه این جواب با توجه به کدوم کتاب ونظر کدام استاد صحیح میباشد اشاره ای نشده وبجای پیشرفت باث نامیدی وپسرفت میشه
  اگه میشه یکم راهنمایی بفرمایید
  ممنون

 • محمد فرجی مدیر موسسه طرح نوین درتاریخ ۱۳۹۴/۰۳/۲۱

  با سلام
  بهتر است در مصاحبه شرکت کنید. حداقل تجربه ای برای سایر دانشگاهها خواهد بود.

 • الناز درتاریخ ۱۳۹۴/۰۳/۲۰

  سلام جناب استادخسته نباشیدازدانشگاه شاهددعوتنامه دادن که برای مصاحبه حضورپیداکنم باتوجه به اینکه بین شهرمن وتهران تقریبامسافت زیاده خواستم بدونم تاچه رتبه ای رواحتمالاقبول میکنن که تصمیم بگیرم برای رفتن یانرفتن یه کم توضیح بدیدممنون میشم.