تصویر ثابت

نفرات برتر
آخرين بروزرساني :۲۷ بهمن ۹۴ ساعت ۰۸:۵۸
۹۴ سه شنبه ۰۵ خرداد

طبق مصوبه هیات مدیره کانون وکلای مرکز چنان چه پذیرفته شدگان غایب تا پایان تیرماه ۱۳۹۴ برای ثبت نام مراجعه نکنند به ترتیب رتبه از پذیرفته شدگان بعدی ثبت نام خواهد شد

بر اساس اطلاعات اعلام شده کانون وکلای دادگستری مرکز در حال حاضر جمعا ۸۲ ظرفیت خالی دارد

به گزارش پایگاه خبری اختبار بنا بر اعلام کانون وکلای دادگستری مرکز در هشتاد و هفتمین جلسه هیات مدیره این کانون تصویب شد در صورت عدم مراجعه پذیرفته شدگان آزمون وکالت ۹۳ تا پایان تیرماه ۱۳۹۴ از رتبه های بعدی به عنوان جایگزین قبول خواهند شد.

هشتاد و هفتمین جلسه هیات مدیره کانون وکلای دادگستری مرکز در تاریخ اول اردیبهشت ۱۳۹۴ با حضور آقایان نجفی توانا، محمدنبی، جندقی، مالکی، دیوسالار، سمامی، کامیار، حامدتوسلی، احمدی لاکلایه، سردارزاده، علیزاده طباطبایی، مصباح، امینی، ضرابی و شهبازی نیا تشکیل شد.

در این جلسه تقاضایی با سه امضا از سوی آقای نجفی توانا رییس هیات مدیره کانون وکلای مرکز اعلام وصول گردید که طی آن اعلام گردیده بود از مجموع ۱۰۰۰ نفر پذیرفته شدۀ آزمون وکالت ۹۳ در کانون وکلای مرکز ۲۲ نفر برای ثبت نام مراجعه نکرده اند و ۲ نفر واجد شرایط نبوده اند و ۲ نفر هم انصراف داده اند، همچنین ۵۶ نفر از قبول شدگان نیز از کارآموزان سابق بوده اند، با این حساب کانون وکلای مرکز در حال حاضر ۸۲ نفر ظرفیت خالی دارد که باید برای آن تعیین تکلیف بشود.

نهایتاً پس از بحث در این مورد رأی گیری شد و به اتفاق آراء جایگزینی رتبه های بعدی به ترتیب رتبه در مورد سهمیه آزاد و در مورد سهمیه ایثارگران با رعایت حداقل معدل ۷ به تصویب رسید، همچنین اعطای مهلت تا پایان تیرماه از طریق نشر آگهی با ۷ رأی موافق تصویب شد.

اطلاعیه اعطای مهلت تا پایان تیرماه ۱۳۹۴ به آن دسته از پذیرفته شدگان آزمون وکالت ۹۳ کانون وکلای دادگستری مرکز که تا کنون برای ثبت نام مراجعه نکرده اند، در تاریخ ۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ در سایت کانون وکلای دادگستری مرکز منتشر شده است.

با این حساب حتی در صورت مراجعه همۀ ۲۲ پذیرفته شدۀ غایب تا پایان مهلت در نظر گرفته شده، باز هم هنوز ۶۰ ظرفیت خالی باقی خواهد ماند.به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.1 - 6 ؟

 • محمد فرجی مدیر موسسه طرح نوین درتاریخ ۱۳۹۴/۱۰/۳۰

  با سلام
  احتمالا در تکمیل ظرفیت.

 • ساسان درتاریخ ۱۳۹۴/۱۰/۳۰

  با سلام با رتبه ۱۰۲۶ شانسی برای قبولی در کنون مرکز دارم؟

 • محمد فرجی مدیر موسسه طرح نوین درتاریخ ۱۳۹۴/۰۳/۱۰

  با سلام
  تعداد ایثارگران را نمی دانیم لیکن در هر سال حد اکثر ۵ تا ۶ درصد از قبولیها در کانون مرکز به این گروه تعلق دارند.

 • محمد درتاریخ ۱۳۹۴/۰۳/۰۹

  سلام وادب…معمولا چه تعداد ایثارگر درهردوره دوره شرکت میکنن؟

 • محمد فرجی مدیر موسسه طرح نوین درتاریخ ۱۳۹۴/۰۳/۰۵

  با سلام
  باید منتظر بمانید.

 • مریم درتاریخ ۱۳۹۴/۰۳/۰۵

  با ۱۰۸۱امکان قبولی ندارم؟