تصویر ثابت

نفرات برتر
آخرين بروزرساني :۱۷ آذر ۹۴ ساعت ۱۲:۰۴
۹۳ پنج شنبه ۲۸ اسفند

به نام خدا

 

 

۶- فیلم تماشا کنید .

این تفریحی است که با هیچ چیز قابل مقایسه نیست . حداقل هفته ای یک بار ، یک فیلم سینمایی تماشا کنید . مشاهده ی فیلم علاوه برلذت و هیجان غیرقابل توصیف ، شمارا همواره در جریان بودن و زندگی کردن قرار می دهد .

۷- طبیعت را فراموش نکنید .

به گونه ای برنامه ریزی کنید که حداقل ماهی دوبار ، به پارک ، جنگل ، کوه و یا دریا بروید . قدر این نعمت های خدادادی را بدانید . طبیعت ، مسکن بسیار قوی برای استرس و فشارهای زندگی است .

۸- ورزش کنید .

برای تقویت قوای جسمی و روحی خود به گونه ای برنامه ریزی کنید که حداقل هفته ای دو نوبت ، ورزش سبک و نرم انجام بدهید . ورزش منظم ، جریان خون را در بدن شما تنظیم می کند و قدرت یادگیری را در شما افزایش خواهد داد .

 

۹- زیبایی های اطرافتان را تحسین کنید .

مخلوقات خداوند شایسته ی تحسین و تکریم هستند . بنابراین برای لحظه ای، کنکور را فراموش کنید و به اطرافتان نگاهی بیندازید . آسمان ، خورشید ، ماه ، ستارگان ، درختان ، انسان ها و … . به راستی حیف است که این همه زیبایی را فراموش کنید .          آنها را ببینید و تحسین کنید و خداوند بزرگ را برای همه ی این زیبایی ها شکرگزار باشید .

۱۰- فعالیت های روزانه ی خودرا مرور کنید .

داوطلبان کنکور، روزهای شلوغ و پرکاری را دارند . لیکن دقت کنید دراین هیاهو و شلوغی ، خودرا فراموش نکنید.وظایف روزانه ی خودرا مرور کنید اگر کاستی و نقصی دارید ، درصدد جبران آن باشید و اگرطبق برنامه ، پیش می روید از خودتان راضی باشید .

 

موفق باشید

محمد فرجی

 مدیر موسسه طرح نوین اندیشه

  ۲۸ /۱۲/ ۹۳به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.2 - 10 ؟

  • محمد فرجی مدیر موسسه طرح نوین درتاریخ ۱۳۹۳/۱۲/۲۸

    با سلام
    انسانها قدر امکانات و اطرافیان خود را نمی دانند و فکر می کنند دنیا همواره به کام شان است ولی چشم به هم میزنیم و متوجه میشویم چه زود دیر میشه و بعد فقط یک حسرت و افسوس که باقی خواهد ماند. مراقب خود و عزیزانتان باشید.

  • مهنا درتاریخ ۱۳۹۳/۱۲/۲۸

    سلام..
    بااینکه ماشمال زندگی میکنیم سالی یک بارهم به دریا وجنگل نمیریم…اخه باهمراهانم زیادخوش نمیگذره…ذاتا طبیعت دوستم