تصویر ثابت

نفرات برتر
آخرين بروزرساني :۱۷ آذر ۹۴ ساعت ۱۲:۰۶
۹۳ چهارشنبه ۲۷ اسفند

به نام خدا

 

 

به روزهای پایانی سال ۹۳ رسیده ایم و منتظر تحویل سال نو هستیم. امیدواریم، سال جدید، سالی سرشار از سلامتی و موفقیت برای ملت شریف ایران به خصوص جامعه ی محترم حقوقی باشد.

با فرارسیدن سال نو و برپایی آیین های نوروزی، معمولا مردم به سفر، تفریح، دید و بازدید و … مشغول هستند و برای مدتی از عرصه ی تلاش و فعالیت دور خواهند شد لیکن برای بخشی از جامعه، تعطیلات نوروز، عرصه ای برای کار و کوشش بیشتر است از جمله نیروهای انتظامی، امداد و نجات، خدمات و درمان و … .

در جامعه ی حقوقی نیز گروهی از اعضاء، فارغ از اتفاقات اطراف خود، با جدیت و تلاش بیشتری وظایف خود را به انجام می رسانند. در واقع، داوطلبان هوشمند و آینده نگر آزمون های حقوقی ۹۴، با علم و آگاهی کامل و درک شرایط حساس رقابت سخت و فشرده در آزمون های آتی با عزمی جزم، خود را برای قبولی و کسب رتبه های برتر آماده می نمایند. بنابراین، برای این گروه از داوطلبان محترم، نه تنها عید تعطیل نیست بلکه فرصتی برای مدیریت مطلوب زمان، افزایش قدرت و توانایی های علمی و در نهایت پیشی گرفتن از رقبا خواهد بود.

با این فرضیه به این باور می رسیم که داوطلبان موفق در آزمون های آتی، خصوصیات و ویژگی های خاص و متفاوتی نسبت به رقبای خود دارند که مهمترین آنها عبارتست از:

۱- درک و شناخت کامل از فضای رقابت

۲- داشتن برنامه ی هدفمند و منسجم

۳- متعهد و وفادار در اجرای برنامه ها و وظایف تعریف شده

۴- مدیر در اداره ی زمان و استفاده از امکانات موجود

۵- باهوش، کوشا و خستگی ناپذیر

۶- کمال گرا و موقعیت شناس

۷- دقیق، منضبط و منظم

با آگاهی از صفات و ویژگی های فوق الذکر، به راحتی می توان دلیل موفقیت و قبولی داوطلبان را در آزمون های مختلف شناسایی نمود. پس، بر این باور هستیم، که مسیر موفقیت، راه طولانی و پر پیچ و خمی است که با مدیریت و تدبیر می توان به سلامت از آن عبور نمود و به رویاهای خود دست یافت. حال اگر اعتقاد دارید، قبولی در آزمون های حقوقی مثل وکالت ۹۴ حق شماست، این گوی و میدان. در سایت طرح نوین، برنامه ی نوروزی پیش بینی شده است. مطمئن باشید اگر می خواهید در آزمون وکالت، قبول شوید گام نخست را باید محکم بردارید.

توجه مهم: موسسه طرح نوین اندیشه در مسیر موفقیت داوطلبان خدمات ارزشمندی را به صورت رایگان(فیلم های آموزشی، نکات مهم، بانک سوالات، برنامه ریزی و …) ویژه نوروز تدارک دیده است. ارائه این خدمات از ۲۷ اسفند ۹۳ آغاز و تا ۱۴/ ۱/ ۹۴ ادامه خواهد یافت. امیدواریم، این خدمات به نحو چشمگیری در ارتقای دانش و توان علمی داوطلبان گرانقدر، موثر باشد.

 

 

منتظر شما هستیم

محمد فرجی

 مدیر موسسه طرح نوین اندیشه

۲۷ /۱۲ /۹۳

 به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.2 - 7 ؟