تصویر ثابت

نفرات برتر
آخرين بروزرساني :۱۸ آذر ۹۴ ساعت ۰۸:۱۱
۹۳ یکشنبه ۰۷ دی

رییس اتحادیه سراسری کانون‌های وکلای دادگستری گفت که در اعلام نتایج آزمون کارآموزی وکالت ۹۳ نسبت به تاریخ قبلی اعلام شده یعنی هفتم دی ماه تاخیر جدی وجود نخواهد داشت.

بهمن کشاورز در گفت‌وگو با خبرنگار حقوقی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در پاسخ به این سوال که آیا نتایج آزمون وکالت طبق اعلام قبلی فردا اعلام خواهد شد یا خیر، اظهار کرد: ممکن است یکی دو روز بعد از تاریخی که از قبل اعلام شده نتایج اعلام شود.

وی درباره علت تعیین زمان (۷ دی) برای اعلام نتایج گفت: طبق قرارداد منعقده با سازمان سنجش، نتایج آزمون یک‌ماه بعد از برگزاری آزمون که روز ۷ آذر بوده باید اعلام شود. معمولا هم در همان تاریخی که اعلام شده – یک یا دوروز زودتر یا دیرتر- نتایج اعلام می شود و ان‌شاءلله این بار نیز تاخیر جدی وجود نخواهد داشت.

رییس اسکودا که پیش از این از ارجاع ایرادات اعلام شده در سوالات به گروه‌های تخصصی خبر داده بود درباره نتیجه این امر گفت که بررسی‌ها انجام و نتیجه آن به سازمان سنجش اعلام شده است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا بررسی‌های انجام شده منجر به حذف سوال و نمره منفی یک یا چند سوال نشده است؟ گفت: من در این زمینه بی اطلاع هستم. ما صرفا نتیجه بررسی‌ها را به سازمان سنجش اعلام می‌کنیم. ضمن اینکه اظهار نظر درباره مصادیق در تخصص و اختیار من نیست و من اجازه اظهارنظر در مباحث تخصصی مربوط به سوالات را به خود نمی‌دهم.به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.6 - 7 ؟

 • پاسخ درتاریخ ۱۳۹۳/۱۰/۰۸

  باسلام
  تاخیر چند روزه بهتر از اعلام با اشکال و پر ایراد است . امیدواریم با بررسی هدفمند اشکالات به حداقل ممکن برسد.

 • am درتاریخ ۱۳۹۳/۱۰/۰۸

  تاخییر جدی نخواهد داشت آخه به چه معناست؟کاش کمی درک میکردند معنی استرس و فشاری که در حال تحملش هستیم

 • علی درتاریخ ۱۳۹۳/۱۰/۰۷

  پیشنهاد می شود از نماینده کتاب گینس (رکوردهای جهانی )جهت بازدیداز مجهول ترین ازمون تاریخ بشریت که همیشه منابع ان مجهول ،زمان برگزاری آن مورد اختلاف ، کلید پاسخنامه آن یکماه پس از برگزاری مجهول وکلا مجهول است بازدید و این ازمون در گینس ثبت گردد…

 • انصاف درتاریخ ۱۳۹۳/۱۰/۰۷

  باسلام
  خیلی جالبه رئیس اسکودا از تغییر پاسخنامه بی اطلاع است!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟