تصویر ثابت

نفرات برتر
آخرين بروزرساني :۱۸ آذر ۹۴ ساعت ۰۹:۰۰
۹۳ چهارشنبه ۱۹ آذر

———————————————

۱ – برای دریافت فایل PDF اینجا کلیک کنید

۲ – فایل صوتی

———————————————

آزمون وکالت ۹۳ روز جمعه ۷ آذر به صورت همزمان در ۲۳ کانون وکلای مستقل کشور برگزار شد و حدود ۵۵ هزار نفر برای کسب ۲۵۷۰ ظرفیت قبولی و ورود به حرفه ی وکالت ، به رقابت پرداختند.

مؤسسه طرح نوین اندیشه، اولین مرکز آموزش تخصصی حقوق در ایران ، در مسیر موفقیت داوطلبان مجموعه ی خدمات متفاوتی را تقدیم علاقمندان و متقاضیان محترم نمود که به طور خلاصه به مرور آنها می پردازیم:

اول) خدمات عادی (غیررایگان)

۱- کلاسهای آمادگی وکالت( حضوری)

این کلاسها در تهران و برخی شهرهای کشور از جمله شیراز، اصفهان، تبریز، یزد، بوشهر، رشت و … با مشارکت نمایندگی ها و همکاران محترم برگزار گردید.

۲- کلاسهای آمادگی وکالت(مجازی)

حدود ۲۰۰ ساعت دوره ی آمادگی وکالت توسط اساتید و همکاران مؤسسه در قالب کلاس، کارگاه و … در فضای مجازی برگزار شد.

۳- آزمون های آزمایشی(حضوری- اینترنتی)

به طور مستمر درتهران و حدود ۵۰ شهر کشور با  حضور داوطلبان محترم در گروههای ۲۶، ۲۰، ۱۴، ۶ و ۴ مرحله ای طبق برنامه برگزار شد.

۴- خدمات مکاتبه ای

برخی داوطلبان که امکان شرکت در دوره های حضوری یا مجازی (اینترنتی) را نداشتند از بسته های متنوع آموزشی مؤسسه استفاده نمودند که بسته ی جمع بندی وکالت آخرین محصول ارزشمند و مؤثر مؤسسه در آزمون امسال بود.

توجه: تطبیق سوالات آزمون وکالت ۹۳ با بسته ی جمع بندی وکالت مؤسسه طرح نوین اندیشه (وجود۹۷ سوال آزمون دربسته) جداگانه درسایت مؤسسه آمده است. لطفاً مطالعه فرمایید.

دوم) خدمات ویژه (رایگان)

صرفنظر ازخدمات عادی که مؤسسه همچون سایرشرکتها ، مؤسسات، بخش ها و نهادهای فعال کشور در چارچوب اساسنامه و وظایف تعریف شده ی خود انجام می دهد وبابت  آن وجوهی را به عنوان شهریه یا بهای خدمات دریافت می کند، در راستای انجام وظایف اجتماعی و کارکرد فرهنگی خود و باهدف خدمت رسانی به عموم دانشجویان و فارغ التحصیلان حقوقی ، مجموعه ی اقدامات ذیل به صورت رایگان تقدیم علاقمندان محترم گردید:

۱- باشگاه نخبگان حقوق ایران

از اردیبهشت ۹۳ اقدام به عضوگیری با دو روش ذیل، انجام شد:

یک. شرط معدل                دو. آزمون ورودی

درپایان جمعیت قابل توجهی در باشگاه پذیرفته شدند که از مجموعه ی خدمات ذیل به صورت رایگاه برخودار شدند:

دوره های آمادگی وکالت مجازی(۲۰۰ ساعت)، آزمون های آزمایشی(۶ مرحله)، کارگاههای آموزشی خاص(۳۰ ساعت)؛ کارگاههای نکته و خلاصه درس(۶۰ساعت)، کارگاههای تست زنی(۳۰ساعت)، اردوی آموزشی(یک روزه)، خدمات کامل باشگاه وکالت و خدمات متنوع دیگرازجمله ۶۵۰ نکته مهم و … .

۲- باشگاه وکالت( عادی- ویژه)

اعضای باشگاه به دو گروه عادی و ویژه تقسیم شدند که نزدیک به ۲۰ هزارنفر در این باشگاه عضو بودند و از حدود۴۰ خدمت متنوع مؤسسه از جمله نکات مهم، آراء وحدت رویه، قوانین و مقررات مهم، آزمون های آزمایشی، کارگاههای آموزشی، اردوی آموزشی و … به مدت ۹ ماه و به صورت مستمر برخورداربودند.

۳- خدمات بسته ی جمع بندی

به خریداران بسته ی جمع بندی وکالت مؤسسه خدمات متنوعی به صورت رایگاه به مدت ۴۰ روز به شرح ذیل تقدیم گردید: ۲ مرحله آزمون آزمایشی، نکات مهم و کلیدی، CD  آموزشی(ارث، خانواده، اصول فقه)، اردوی آموزشی، کارگاههای آموزشی و … .

۴- داوطلبان ویژه ی کانون وکلای خراسان

امسال مؤسسه طرح نوین اندیشه، خدمات ویژه ای را برای داوطلبان کانون وکلای خراسان به صورت رایگان تقدیم نمود از جمله کارگاههای آموزشی، آزمون های آزمایشی، نکات مهم و کلیدی، آراء وحدت رویه و … .

۵- آزمون و جلسه ی مشاوره ی انتخاب کانون وکلای مطلوب

همچون سال های گذشته همزمان با ثبت نام داوطلبان، آزمون و جلسه ی مشاوره انتخاب کانون وکلای مطلوب به صورت حضوری و اینترنتی برگزار گردید که با استقبال گسترده ی مخاطبان روبرو شد. علاوه برآن خدمات رایگان دیگری نیز به شرکت کنندگان محترم ارائه شد.

۶- سایت مؤسسه طرح نوین اندیشه

شاید بتوان گفت فعال ترین و پرمخاطب ترین بخش مؤسسه، سایت طرح نوین به نشانیwww.tnovin.com  باشد. عموم فارغ التحصیلان حقوق و داوطلبان آزمون های حقوقی از جمله وکالت بخش قابل توجهی از نیازهای خود را به صورت رایگان از این طریق برطرف نمودند. به گوشه ای از اقدامات صورت گرفته درسایت مؤسسه اشاره می نماییم:

یک. یادداشت های موفقیت

در ۴۵ هفته ی مستمر با موضوعات مختلف به صورت مکتوب و صوتی تقدیم گردید و به طور میانگین هر هفته ۳۵ هزار نفر، خواننده ی ثابت مجموعه ی یادداشت ها بودند.

دو. یادداشت های روز

۱۶ یادداشت روز حسب موضوعات مختلف به تدریج در سایت قرار گرفت.

سه. جلسه ی مشاوره

۸ جلسه ی مشاوره و هدایت تحصیلی داوطلبان آزمون به تدریج و در طول ۷ ماه به صورت رایگان درسایت ارائه گردید.

چهار. سامانه ی پرسش و پاسخ

از خرداد ۹۳ این سامانه راه اندازی شد و حدود۵۰۰ سوال علمی یا مرتبط با آزمون وکالت توسط مخاطبان محترم طرح و از سوی  همکاران مؤسسه پاسخ داده شد.

پنج. اخبار و اطلاعیه های حقوقی

جهت اگاهی داوطلبان و مخاطبان محترم، آخرین اخبار حقوقی و اطلاعیه های مرتبط با آزمون وکالت به طور مستمر درسایت مؤسسه قرار گرفت .

شش. سایر خدمات

که به صورت خاص و ویژه براساس اهمیت و نیاز داوطلبان تقدیم می گردید.

خاتمه : آزمون وکالت امسال هم برگزار شد و سرنوشت داوطلبان احتمالاً تا تاریخ ۹۳/۱۰/۰۷ مشخص خواهدشد. مسلماً بخش کمی از داوطلبان موفق و بیش از۹۵ درصد آنها، از ورود به حرفه ی وکالت بازخواهند ماند و علاقمندان به این شغل هرچه سریعتر باید خود را برای سال آینده آماده کنند. درپایان ذکر چند نکته ضروری به نظر می رسد:

۱– موفقیت و پیروزی در آزمون وکالت اصولاً سهم کسانی است که همواره جلوتر از دیگران گام برمی دارند و هرگز هدف ، وظایف و تکالیف خود را فراموش نمی کنند.

۲– برای قبولی در آزمون وکالت، دو شرط مهم و اساسی لازم است:

اول: بیشتر از دیگران تلاش کنید.                   دوم: کمتر از دیگران خطا و اشتباه کنید.

توجه: دلایل عدم موفقیت داوطلبان آزمون وکالت۹۳ در قالب یادداشت ویژه در سایت مؤسسه آمده است. لطفاً مطالعه فرمایید.

۳– مجموعه خدمات رایگان مؤسسه طرح نوین اندیشه از جمله باشگاه وکالت ۹۴، باشگاه نخبگان حقوق و … از دی ماه ۹۳ اطلاع رسانی خواهد شد. حتماً از این خدمات استفاده فرمایید.

اکنون:

از دی ماه ۹۳ حدود یکسال درخدمت شما داوطلبان و مخاطبان گرامی بودم. از ساعت ۸ صبح تا ۱۱ شب، مستمر و بدون وقفه در روز جشن و عزا، تعطیلات عید و غیره، هیچ زمان شمارا رها نکردم و تمام آنچه که درتوان بود را خالصانه تقدیم نمودم و البته شما با حضور مستمرتان و پیام های حاکی از لطف و محبت  همواره مجموعه ی همکاران محترم را شرمنده نمودید لیکن:

یک. اگر درکلام یا قلم بنده ی حقیر، نقص یا خطایی بود، به بزرگواری خودتان عفو بفرمایید.

دو. از مخاطبانی هم که همواره مخالف بودند یا نمره ی منفی می دادند (حدود۵ درصد) سپاسگزارم و بابت برآورده نشدن انتظاراتشان شرمنده. امیدوارم که خداوند متعال توان و قدرت جلب رضایت این عزیزان و سایرین را درسال آینده به اینجانب عطاء نماید.

سه. تمام انگیزه و هدف مجموعه ی بزرگ طرح نوین اندیشه، در ارائه ی خدمات مذکور چیزی جز موفقیت و راهنمایی شما بزرگواران در زنده نگهداشتن اخلاق، معرفت، نیکی، مسؤولیت پذیری فردی و اجتماعی … نبوده است و اگر خطا یا ایرادی هم بوده مطمئناً مربوط به بنده می باشد و سایر همکاران در حد وسع و توان خود بهترین تلاش را ارائه نموده اند و از ایشان سپاسگزارم.

چهار. اگر مجموعه ی اقدامات اینجانب و سایر همکاران محترم در هدایت و موفقیت شما، مؤثربوده است (ولو اندک) خدا را شاکر هستیم و همواره از شما عزیزان التماس دعا داریم. بدون شک دعای خیرشما، با ارزش ترین سرمایه ی امروز و فردای ما خواهد بود.

                                                                                                                                                                         موفق باشید

                                                                                                                                                                                                   محمدفرجی

                                                                                                                                                                           مدیرمؤسسه فرهنگی طرح نوین اندیشه

                                                                                                                                                                                                    ۹۳/۰۹/۱۹به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.6 - 7 ؟

 • محمد فرجی مدیر موسسه طرح نوین درتاریخ ۱۳۹۴/۰۵/۱۸

  با سلام
  یادداشت موفقیت نوبت ۲۱ را بخوانید.

 • مصطفی درتاریخ ۱۳۹۴/۰۵/۱۷

  سلام. خیلی ممنون میشم بگین برای آزمون سردفتری از چه کتابهایی باید استفاده کرد؟ یا اینکه چه پیشنهادی خودتون دارین؟

 • پاسخ درتاریخ ۱۳۹۳/۰۹/۲۲

  باسلام
  به نظر می رسد تا چند روز آینده اعلام خواهد شد .

 • m.e درتاریخ ۱۳۹۳/۰۹/۲۱

  سلام وخسته نباشی
  ببخشیدکلیدکانون روکی اعلام میکنند؟

 • پاسخ درتاریخ ۱۳۹۳/۰۹/۲۱

  باسلام
  ممنون از لطف شما و به امید موفقیت .

 • بیات درتاریخ ۱۳۹۳/۰۹/۲۰

  با سلام و خسته نباشید خدمت شما
  من با اینکه در موسسه نبودم و فقط از خدمات بسته جمع بندی استفاده کردم می تونم بگم واقعا خدمات شما حرف نداشت.ایشالا سال دگ هم همینطور با قدرت باشید.وبسایت شما هم به جرات می تونم بگم بهترین هستش بین وبسایت های دیگر موسسات.با تشکر از زحمات شما.

 • پاسخ درتاریخ ۱۳۹۳/۰۹/۱۹

  باسلام
  خداروشکر که این طرح برای شما مفید واقع شد
  با آرزوی موفقیت .

 • پاسخ درتاریخ ۱۳۹۳/۰۹/۱۹

  باسلام
  امیدواریم اشتباهات شما حداکثر در هر درس ۳ سوال بیشتر نباشد .

 • پاسخ درتاریخ ۱۳۹۳/۰۹/۱۹

  باسلام
  لطفا منتظر کلید اصلی باشید .

 • *1992* درتاریخ ۱۳۹۳/۰۹/۱۹

  معذرت میخوام یه سوالی داشتم به نظرشما اون تخمین رتبه ای که بعضی سایتها دارند میشه بهشون امیدواربود؟؟؟من طبق تخمین رتبه که گفته پارسال بااین درصدها۳۵میشدم خیلی امیدوارشدم…تازه امسال کانون ما ۲۰تابیشترازپارسال شده ظرفیتش…….هیِِات مدیره کانون ماهم تازه عوض شده وقراره ازسهمیه ها کمتربرداره….

 • *1992* درتاریخ ۱۳۹۳/۰۹/۱۹

  سلام…”بسیارسپاسگزارم”
  انشاالله هدف شما وهدف ماحاصل شود…برای قبولی درآزمون وکالت شرط اول;تلاش بسیار راداشتم,اماشرط دوم راهم خیلی بیشترازشرط اول داشتم;اشتباهات متنوع وناخواسته/
  ااگه قبول نشم….

 • احمدی درتاریخ ۱۳۹۳/۰۹/۱۹

  سلام من از خدمات شما برای بچه های خراسان استفاده نمودم. مشکل بزرگ من در روزهای پایانی عدم جمع بندی مطالب بود که با طرح شما به بهترین نحو ممکن انجام شد بخصوص تشریح سوالات ۵ سال گذشته . فکر کنم ادم رو ۹۵ زدم که مدیون شما هستم واقعا عالی بود کاش زودتر با موسسه شما اشنا می شدم و در جایی دیگر ثبت نام نمی کردم متاسفانه جاییکه ثبت نام کرده بوم انقدر ازمونهای سختی می گرفت و می پیچند که در ازمون سولات اسون را اشتباه زدم چون فکر می کردم اینم پیچونده ولی اشتباه. کردم.