تصویر ثابت

نفرات برتر
آخرين بروزرساني :۱۸ آبان ۹۳ ساعت ۱۵:۳۵
۹۳ یکشنبه ۲۰ مهر

 

 

————————————————

دانلود مشاوره شماره (۶)

———————————————–به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.8 + 7 ؟

 • پاسخ درتاریخ ۱۳۹۳/۰۸/۰۷

  باسلام
  ۱- ممنون از تذکر و راهنمایی جنابعالی
  ۲- از امروز تمام انرژی خود را صرف یادگیری مطالب بسته جمع بندی کنید
  ۳- مطالب بسته را بر اساس فصول و بخش های آن به ترتیب بخوانید و اگر در آزمون های موسسه هم شرکت دارید اطلاعیه شماره ۲۰ را حتما با دقت مطالعه فرمایید .
  موفق باشید

 • فرشاد درتاریخ ۱۳۹۳/۰۸/۰۶

  سلام آقای فرجی
  امروز بسته جمع بندی بدستم رسید و خیلی ممنون که ۲روزه بدستم رساندید. با دیدی گذرا بر بسته بنظرم خیلی عالی آمد و امیدوارم بتوانم از تمامی ظرفیت آن استفاده کنم. اما انتقادی دوستانه داشتم که امیدوارم آنرا اشکال تراشی نپندارید. اینجانب از قدیم از کتابهایتان خیلی استفاده کردم ولی ایرادی که در انتشارات شما نمود بسیاری دارد، عدم وجود ” فهرست ” می باشد و حتی آخرین بار که کتابهای همراه شما را خریدم، این ایراد را با بخش انتشارات شما، تلفنی مطرح کردم که قول اصلاح در آینده را دادند. ولی امروز که بسته جمع بندی را دیدم، متاسفانه باز هم بدون فهرست است و برای پیدا کردن هر بخش باید کل کتاب را جستجو کنیم. در این چند سال که با کتاب سروکار دارم هرگز مشاهده نکردم، کتاب یا جزوه ای بدون فهرست باشد. و امیدوارم که این ایراد کوچک ولی اساسی را برطرف نمایید.

 • پاسخ درتاریخ ۱۳۹۳/۰۷/۲۶

  با سلام
  کیفیت علمی شما خوب است نگران نباشید اگر در مدت باقی مانده طبق برنامه بسته مطالعاتی عمل کنید شانس قبولی بسیار زیادی خواهید داشت .
  موفق باشید.

 • سمانه درتاریخ ۱۳۹۳/۰۷/۲۴

  با سلام و خسته نباشید آقای فرجی عزیز بابت مشاوره های بجا و عالی هرقدر ازشما تشکر هم کنم کم است. من ازاسفند ماه به طور مداوم در تمامی آزمونها شرکت کردم و در بیشتر مواقع میانگین بالای پنجاه درصد و بعضی مواقع بالای شصت درصد را کسب نموده ام اما در آزمون انتخاب کانون وکلا به دلیل کسالتی که داشتم نتوانستم انطور که باید به سوالات جواب دهم و توانستم میانگین چهل درصدی کسب کنم که این باعث ناامیدیم شده بودولی بامشاوره بجا توسط جنابعالی توانستم دوباره انرژی مثبت بگیرم و اینبارتلاشم را با بسته ی جمع بندی به حداکثر خواهم رساند.ضمن اینکه امروز باشرکت در آزمون۲۳که عالی هم پاسخ دادم این انرژی چند برابر شد
  ممنون از موسسه خوبتون

 • پاسخ درتاریخ ۱۳۹۳/۰۷/۲۲

  بر اساس نمره ای که فکر می کنید که در آزمون اصلی به دست خواهید آورد می توانید کانون مناسب خود را انتخاب نمایید.

 • پاسخ درتاریخ ۱۳۹۳/۰۷/۲۲

  اگر یکبار دیگر با دقت صحبت های من را بشنوید متوجه میشوید گروه چهارم ۲ بخش هستند بخش اول همانند شما که گرفتار انبوهی از مشکلات هستند و انتقادی بر آنها نیست .اما بخش دوم گروهی غیر مسعول و غیر متعهد که هرگز در تمام این مدت به وظایف خود عمل نکرده اند اصطلاح میخ آهنین و سنگ برای این افراد گفته شده نه شما در هر حال امیدوارم هر چه سریعتر مشکلات شما برطرف شود

 • سارا درتاریخ ۱۳۹۳/۰۷/۲۰

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت آقای فرجی
  ممنونم از راهنماییهاتون اما ازتون گله مندم
  شما برای بچه هایی که نتونستن میانگین مطلوبی بدست بیارن از تعبیر سنگ و میخ آهنین استفاده کردید عرض کنم که خود من با شرایط بدی این چندماه درس خوندن یعنی یه جورایی جان کندم اما نتونستم نتیجه بگیرم تا بحال چندین دور متن قوانین و جزواتو خوندم اما فایده ای نداشته درکل تنبلی نکردم…متاهلم…کلی مشکل اقتصادی و خانوادگی دارم اما بازم ناامید نشدم از دوماه پیش هم برام مثل روز روشن بود که امستل قبول نمیشم باتوجه به نتایجی که تو آزمونا میگرفتم,میخوام بگم شما در هیچ صورتی اجازه ندارید تلاش من و امثال من رو زیر سوال ببرید من حداقل به خودم مدیون نیستم چون تلاش کردمو نتیجه نگرفتم…..
  سرفراز و پایدار باشید.

 • حامد درتاریخ ۱۳۹۳/۰۷/۲۰

  سلام.خیلی ممنون از صریح صحبت کردن جناب فرجی.همیشه طرفدار اینطور صحبت کردنم.تعربف الکی فایده ای نداره.ولی بلاخره باتوجه به آزمون تعیین سطح کجا رو بزنیم؟آیا فایل دیگه ای هم قراره بزارین که بفهمم مثلا با رتبه۲۰۰ کجار ممکنه چه رتبه ای بیارم؟
  ممنون